כרם ארשיד: "חשוב שהתרחקנו קצת מהקו, אני מקווה לחזור להבקיע"

כרם ארשיד לאחר ניצחון רעננה על בני סכנין: "בכדורגל יש עליות וירידות, אי אפשר לדעת מה יהיה אבל התרחקנו קצת מהקו וזה מה שחשוב. יכולת אישית? מקווה לחזור להבקיע".

קשר הפועל רעננה התייחס לניצחון האחרון על בני סכנין ששחרר הרבה לחץ בקבוצה מהשרון: "הבאנו שלוש נקודות חשובות מאוד בניצחון גדול ואני מקווה שנמשיך ככה. בכדורגל יש עליות וירידות זה חלק מהמשחק, אבל אני מקווה שנמשיך ככה. השתחרר אצלנו הרבה לחץ".

על הזעזוע שעברה הקבוצה בה שחררה שלושה שחקנים לאחר ההפסד האכזרי בו הובסה על ידי הפועל חפה: "זו החלטת הנהלה, זה לא ענייני ואם זה עשה טוב או לא טוב אני לא יכול לקבוע. נתנו הופעה טובה היום וכל ההחלטות האחרות לא קשורות לשחקנים. אנחנו מגיעים כדי לשחק וזהו".

צפו בראיון המלא של כרם ארשיד 

על היכולת האישית והקבוצתית: "היינו טובים ונחושים לנצח ועשינו את זה, ברמה האישית אני מאוד מרוצה, אמנם אני לא מבקיע הרבה לאחרונה ואנחנו לא מגיעים להרבה מצבים. היום בישלתי ואני מקווה להמשיך ככה וגם לחזור להבקיע". 

לסיום הוסיף על המשך הדרך הצפויה של רעננה בליגה: "אי אפשר לדעת מה יהיה, הליגה צפופה וכל הקבוצות קרובות. ניצחון מעלה אותך למעלה והפסד מוריד אותך למטה. התרחקנו מעט מהקו עכשיו וזה מה שחשוב". 

כאמור הניצחון של רעננה העניק לה ביטחון לקראת שבוע המשחקים הקרוב בו תפגוש במסגרת גביע המדינה את הכח רמת גן מליגה א' דרום ואת עירוני ק"ש במסגרת משחקי הליגה. כמו כן ברעננה יודעים שעליהם לצרף חיזוק נוסף בינואר הקרוב מלבד אביחי ידין שכבר הצטרף השבוע, על אף שמחמיאים מאוד לשחקנים הצעירים שמקבלים את ההזדמנויות במצב הנוכחי.

צילום: הדף הרשמי הפועל רעננה

#הפועלרעננה #כרםארשיד

כתבות נוספות