משחק העונה יוצא לדרך. אבו אלעם: "לא נתנו ללחץ לחלחל", אבו רביע:"יהיה קרנבל ביציעים"

משחק העונה בצפון יוצא לדרך: באקה אל גרבייה מארחת את אום אל פחם. אבו אלעם: "לא נתנו ללחץ לחלחל לחדר ההלבשה, אנחנו שקטים". אבו רביע: "יהיה קרנבל כדורגל ביציעים, מבחינתי שאום אל פחם תחפש נקודות במקום אחר". 

 

לאחר עיסוק רב סביב ההתמודדות בין השתיים, יעלו היום בשעה 14:30 שחקני באקה אל גרבייה ואום אל פחם לכר הדשא במטרה לנסות ולרשום את ניצחון באחד מהמשחקים המותחים והחשובים של העונה. לכל קהל הצופים והעוקבים בליגה ברור כי מדובר בשתי הקבוצות עם סגל השחקנים הבכיר ביותר בצפון כאשר גם המספרים מדברים בעד עצמם ומדובר בשתי ההתקפות הטובות ביותר ושתי ההגנות מהטובות ביותר בליגה ויהיה מעניין לראות איך יתמודדו אחת מול השנייה. 

 

ההתרגשות לקראת המשחק ניכרת גם אצל מחנות האוהדים כאשר הרשת החברתית בשני הצדדים עמוסה בקריאות לעבר השחקנים במטרה להעביר להם את חשיבות המשחק עבור הקהל שמתוך אלפי הצופים לפחות בצד האורח, יגיעו למשחק 200 אוהדים בלבד שיזכו לחוות את האווירה מהיציע כשהם יחד עם אוהדי הקבוצה המקומית שימלאו את היציע הביתי ילוו בכוחות אבטחה ומשטרה רבים. 

 

בצד אום אל פחם אמר היו"ר אחמד אבו אלעם: "מדובר במשחק רגיל עבורנו, הליגה עוד צעירה. אנחנו מאוד שקטים, יש לנו שחקנים מנוסים שהיו במעמדים האלו ולא נתנו לשום לחץ של אוהדים לחלחל לחדר ההלבשה. באקה קבוצה טובה עם שחקנים טובים ואני מאחל למשחק ספורטיבי".

צילום: איהאם ג'בארין

 

בצד הפועל באקה אמר עוביידה אבו רביע: "יהיה קרנבל כדורגל ביציעים אבל מבחינתי שאום אל פחם תחפש את הנקודות במקום אחר, היום זה היום שלנו". 

צילום: עובאדה אכתילאת

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload