כליבאת: "אנחנו לא מספקים את הסחורה, מקווה שנצא מהמצב הזה"

קשר בני סכנין לאחר ההפסד המאכזב לרעננה: "יש עוד הרבה נקודות מהקופה ונקווה לצאת מהמצב. יכולת? אנחנו לא מספקים את הסחורה, נצטרך להרים את עצמנו". 

בני סכנין רשמה אמש הפסד מאכזב, שאולי הייתה ממנו גם אכזבה כפולה בעקבות הציפיות הרבות שנוצרו לאחר המשחק בב"ש שנעל את הסיבוב הראשון שלה. סכנין הציגה משחק חלש שניכר בכל חולייה במגרש אך מעל כולן בלטה חוליית ההגנה שלא מצליחה להתרומם כבר מפתיחת העונה. בחלק הקדמי מוחמד גאדיר פועל ללא הרף אך נראה כי לעיתים רבות הוא משחק לבדו ולא מקבל עזרה ראויה בעוד הסתמן ששלומי אזולאי לא היה כשיר במאת האחוזים וככלל בקבוצה שוב ושוב מזכירים את חסרונו האדיר של פיראס מוגרבי, גם במרכז השדה הורגש חסרונו של איהאב גנאים המוצהב. כמו כן בסכנין מודעים לכך שינואר בפתח והקבוצה זקוקה לשינויים מהותיים ובראשם חיזוק חוליית ההגנה וצירוף שחקן כנף. 

לאחר ההפסד אמר מוחמד כליבאת: "משחק מאכזב, הפסד כואב מאוד שמוריד אותנו למטה. אנחנו כשחקנים מקצוענים צריכים להרים את עצמנו, סכנין בסגל כזה לא אמורה להיות בחלק התחתון אבל אנחנו לא מביאים את היכולת שלנו לידי ביטוי וזה מעציב. אלו חייו של שחקן, עכשיו אנחנו צריכים להרים את עצמנו. אכזבנו את הקהל שלנו אבל יש עוד הרבה נקודות בקופה ואני מקווה שנצא מהמצב הזה". 

מוחמד כליבאת אמש באצטדיון ר"ג

על ההתדרדרות לתחתית הוסיף: "אנחנו לא מספקים את הסחורה, כל שחקן צריך עכשיו להרים את עצמו. כשחקנים בודדים כל אחד הוכיח את עצמו איפה שהיה, אבל כקבוצה אנחנו לא מצליחים להביא את עצמנו. עמיר עושה עבודה טובה ואני מאמין בו ובצוות אבל זו עבודה שלוקחת זמן". 

על השאלה האם מאוכזב מעצמו באופן אישי מפתיחת העונה אמר לסיום: "כל שחקן רוצה להבקיע ולהביא יותר יכולת על המגרש, אבל אני מאמין בעצמי ויודע מה אני שווה ואני שווה הרבה יותר. זה הזמן שלנו להיות גברים ולהוכיח לעצמנו שאנחנו קבוצה טובה שיכולה לצאת מהמצב אליו נקלענו".

#בניסכנין #מוחמדכליבאת

כתבות נוספות