סכנין פתחה את הסיבוב הראשון עם הפסד לרעננה

חניכיו של עמיר תורג'מן נכנעו 2-1 לרעננה באצטדיון רמת גן. גאנם כבש ראשון, חטאב(פ) איזן זמנית ואור דסה הכריע לטובת הקבוצה מהשרון.

לאחר התיקו מול ב"ש בחוץ, בסכנין ציפו לפתוח את הסיבוב השני באותן נקודות חיוביות שראו במשחק הזה אך המחמאות שקיבלו חניכיו של תורג'מן בטרנר נותרו מאחור והקבוצה הציגה משחק חלש מהמצופה. באשר לסגל, בני סכנין הגיעה ללא איהאב גנאים ואיהאב שאמי המורחקים וללא מארון גנטוס וסארי פאלח הפצועים כאשר מי שתפסו את המקום בהרכב הם אקפביו, ישראל זגורי ועלי אבו ריא במרכז ההגנה.

המשחק נפתח בצורה חלשה ולא סיפקה מהלכים רבים אך ניכר היה שסכנין רחוקה מלהציג את היכולת המצופה. במחצית השנייה קיבלנו את ההתפחויות המשמעותיות של המשחק כאשר בדקה ה-52' ישראל זגורי כמעט העניק לסכנין שער יתרון בנגיחה אך לא הצליח להשפיע על לוח התוצאות ומי שכן עשה זאת הוא קייס גאנם בדקה ה-55' שהעניק לרעננה את שער היתרון לו יחלה.

בדקה ה-60' ערך תורג'מן חילוף ראשון כאשר שלומי אזולאי פינה את מקומו לאוסמה חלאילה וסכנין עברה לשחק עם שני חלוצים. בדקה ה-66' אוסמה חלאילה במהלך ראשון מצוין כמעט והפך את הערב שלו לחלומי אך נעצר מול שוער רעננה.

שחקני רעננה חוגגים

בדקה ה-69' גאנם כמעט הכפיל את התוצאה בניסיון עם מספרת מול שער ריק לאחר יציאה לא טובה של קנדיל אך הכדור שלו יצא החוצה ורעננה המשיכה במומנטום וכמעט ניצלה איבוד כדור של אבו ריא בתוך הרחבה שלוש דקות לאחר מכן אך גם הפעם לא קיבלנו שער נוסף. בדקה ה-74' גאנם פינה את מקומו לטובת אריאל אנגוואקם.

בדקה ה-76' קיבלה סכנין בעיטת עונשין מאחד עשר מטרים לאחר נגיעת יד של נימני בתוך הרחבה וחטאב דייק מהנקודה הלבנה ואיזן את התוצאה ל 1-1 בין הקבוצות.

בדקה ה-79' שוב רעננה שהייתה עדיפה על כר הדשא, ניצלה את ההגנה הרכב של סכנין ודסה החזיר לקבוצתו את היתרון. בדקות הסיום נכנס גם חאלד חלאילה במקומו של מהראן ראדי אך אף שינוי לא עזר לתורג'מן וחניכיו להימנע מהפסד ומשחק שלישי ללא ניצחון. גם הקהל שעשה את דרכו עד לאצטדיון ר"ג אמר את דברו ובסיום המשחק הביע מחאה על יכולת השחקנים בעת ירידתם לחדרי ההלבשה.

ניכר כי סכנין, על אף שהגיעה בסגל חסר, התקשתה מול רעננה והציגה יכולת חלשה מאוד. בחלק הקדמי מורגש משבוע לשבוע חסרונו של פיראס מוגרבי בעוד מוחמד גדיר שעובד ללא הרף, נראה די אבוד מאחר ולא מקבל את העזרה הראויה מחבריו. כמו כן חוליית הקישור התקשתה לתפקד ובהגנה החסרה הטעויות רק חוזרות על עצמן. בסכנין יצטרכו להפיק הרבה לקחים ולהתחיל לחשוב על ינואר הקרוב שכן הקבוצה תזדקק ללא מעט שינויים.

#בניסכנין

כתבות נוספות