תורג'מן: "רעננה קבוצה מאומנת שהשיגה את רוב הנקודות בבית שלה". עלי אבו ריא צפוי לפתוח

בני סכנין פותחת סיבוב שני ברעננה: עלי אבו ריא צפוי לפתוח במרכז ההגנה במקומו של פאלח. גנטוס, שאמי וגנאים ייעדרו. תורג'מן: "רעננה קבוצה מאומנת שהשיגה את רוב הנקודות בבית שלה, נצטרך לבוא מפוקסים".

לאחר סיבוב ראשון מאכזב, בני סכנין תפתח הערב(18:00, אצטדיון ר"ג) את הסיבוב השני כשתפגוש את הפועל רעננה של מנחם קורצקי. בסכנין מבינים את חשיבות המשחק ורוצים לפתוח את הסיבוב השני על רגל ימין ולהצליח להתברג בצמרת, אך יודעים שהמשימה הערב לא תהיה פשוטה בעיקר לאור החיסורים הרבים כאשר גנטוס, שאמי וגנאים ייעדרו בעקבות פציעות. גם פאלח לא ערך אימונים מלאים השבוע וצפוי לא לקחת חלק במשחק ומוחמד גדיר שחש כאבים בשריר במשחק האחרון אמנם שב לאימונים, אך לא בטוח שבקבוצה ירצו לסכן אותו למשחק מלא. כמו כן מי שצפוי לקבל את הקרדיט במרכז ההגנה הוא עלי אבו ריא ובקישור יפתח ישראל זגורי.

מאמן הקבוצה עמיר תורג'מן אמר לקראת המשחק: "זה בהחלט מעודד והיה יפה לראות שעם כל הקושי בב"ש הצלחנו לחזור ולעשות תיקו מכובד, למרות שהיו עדיין דברים שצריך לתקן אבל בסה"כ אני גאה בהם אבל הבהרתי להם שהמשחק הערב הוא הרבה יותר קשה. רעננה קבוצה מאומנת מאוד שהשיגה את רוב הנקודות בבית שלה, נצטרך לבוא מפוקסים כדי לצאת עם תוצאה טובה".

עמיר תורג'מן צילום: עובאדה אכתילאת

על הסגל החסר: "בשביל זה יש סגל שחקנים ומבחינתי יש שחקנים טובים שימלאו את המקום, זו קבוצה, לפעמים נפצעים ומורחקים וזה מה שקרה לנו ולכן נצטרך להשתמש עם שאר השחקנים".

#בניסכנין

כתבות נוספות