בתוך תוספת הזמן: כפר כנא השיגה ניצחון גדול על הפועל ירושלים בטדי, ספואן זועבי הכריע עם צמד בעיטות עו

דרמה גדולה בדקות הסיום: כפר כנא ניצחה בתוצאה 2-1 את הפועל ירושלים במשחק החוץ בטדי. ספואן זועבי בשתי בעיטות עונשין מהנקודה הלבנה בתוך תוספת הזמן חתם את המהפך הגדול והניצחון. אחמד סבע: "הוכחנו אופי, מגיע לשחקנים צל"ש".

אחד המשחקים המסקרנים של המחזור התרחש היום(שישי) בשעות הצהריים באצטדיון טדי, שם התארחה הפועל כפר כנא בהדרכת המאמן אחמד סבע אצל הפועל ירושלים של המאמן אופיר עזו ששב אל הקווים. כפר כנא הגיעה להתמודדות עם מספר פציעות קריטיות כאשר הרכש החדש מוחמד עקל כבר במהלך השבוע סבל ממתיחה ואף הוחלף במהלך המחצית הראשונה, והחלוץ הלוהט מהניצחון על באקה פאיק מחאמיד סבל מנקע קל בקרסול ונכנס כמחליף לקראת סיום המחצית השנייה בלבד.

כצפוי ההתמודדות לא הייתה פשוטה עבור חניכיו של אחמד סבע שנקלעו לפיגור כבר בדקה ה-30' משער שכבש מיכאל אלקסלסי לטובת המארחת אך המשחק היה רחוק מלהסתיים כך ובתוך תוספת הזמן הגיעה הדרמה הגדולה כאשר כפר כנא קיבל שתי בעיטות עונשין מהנקודה הלבנה. הראשונה הגיעה בסיום מהלך שהחל הבלם מאור סיסו שהעביר כדור עומק מרשים לעודאי שלעאטה, שביצע דאבל פס עם ספואן זועבי במהלכו נתפס בתוך הרחבה ואילו השריקה השנייה הגיעה דקות בודדות לאחר מכן כאשר בלם הפועל ירושלים איבד כדור לספואן זועבי, האחרון העביר לראדי חמאיסי שמול שוער הוכשל וקיבל בעיטת עונשין נוספת. את שתיהן הכניס פנימה ללא קושי ספואן זועבי, שבדקות מצוינות העניק לכפר כנא שלוש נקודות יקרות.

סיסו וספואן זועבי חוגגים

מאמן הקבוצה אחמד סבע אמר בסיום: "דווקא היום לא היה משחק גדול שלנו. אני מאוד גאה בשחקנים ידענו לחזור מפיגור וזו לא הפעם הראשונה שאנחנו עושים את זה, זה מראה על האופי שלנו. חשוב לנצח גם במשחקים שאנחנו לא טובים וזה מה שעשינו היום. מי שחושב שקל לשחק נגד הפועל ירושלים בטדי טועה, היה קשה אך בסופו של דבר השגנו את המטרה".

בנוגע לשינוי הטוב שעוברת כפר כנא במחזורים האחרונים: "אני לוקח את השחקנים לשיחות אישיות, מאוד מאמין בהם ומדרבן אותם. אנחנו עובדים על צורת משחק והם מקשיבים להוראות הטקטיות, מאמינים בדרך שלנו וזה סוד ההצלחה. יש עוד הרבה מה לשפר אבל אני שבע רצון מהתוצאות המצוינות שאנחנו עושים. לשחקני הקבוצה שלי מגיע צל"ש על כל התקופה הזו ונמשיך הלאה למשחק הבא".

הוכיחו אופי. שחקני כפר כנא

צילום: הדף הרשמי הפועל כפר כנא

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות