אבי צבאג סיים את דרכו בבני זלפה, הקבוצה סופרת משחק שמיני ללא ניצחון

בלם הקבוצה לא נכח במשחק מול מכבי צור שלום וסיים את דרכו באופן רשמי: "הפנים כבר לעבר האתגר החדש שבקרוב ייסגר". הקבוצה רשמה משחק שמיני ברציפות ללא ניצחון.

הפועל בני זלפה אירחה היום(שישי) את מכבי צור שלום למשחק במסגרת המחזור ה-13 של ליגה א' צפון. זלפה, שעברה במחזורים האחרונים זעזוע על הקווים ולא מעט שינויים בסגל בהם צירפה את הבלם אביב חדד, הקשר איתמר כהן, החלוץ קאסם מחאמיד והשוער גאנם מחאג'נה, ציפתה לייצר מומנטום חיובי חדש לאחר התיקו המאופס בטבריה במחזור האחרון אך על כר הדשא הדברים נראו אחרת והקבוצה רשמה משחק ליגה שמיני ללא ניצחון לאחר שהפסידה בתוצאה 2-0 לאורחת מצור שלום שכבשה את צמד השערים מרגליהם של קאסם נג'אר ורועי רבינוביץ'. בצד זלפה הוחלף הקשר ענאן נסראלדין במחצית הראשונה בעקבות פציעה.

זלפה ממוקמת כיום במקום ה-11 בטבלת הליגה בהפרש של שש נקודות ממגדל העמק הנמצאת במקום המוביל למבחנים, ובקבוצה יקוו לצאת לדרך חדשה במחזור הבא מול נועלת הטבלה אסי גלבוע.

מי שלא נכח במשחק הוא הבלם אבי צבאג, שהשבוע סיים את דרכו בקבוצה באופן רשמי ובנושא זה אמר לאתר יאללה ספורט: "אני רוצה להודות למועדון הפועל בני זלפה על התקופה הנהדרת ביחד אבל בעקבות הנסיעות הארוכות מהמרכז שארכו לעתים למעלה משעתיים לכיוון ואחרי 3 חודשים ו-10 משחקים בקבוצה החלטתי לעזוב. הייתה לי תקופה נהדרת בקבוצה עם 65 אחוזי הצלחה והיינו במשך 7 מחזורים במקום הראשון בטבלה. הכרתי בזלפה אנשים נהדרים ויקרים ורכשתי חברים חדשים ומפה אני מאחל למועדון הצלחה גדולה ושיישארו בליגה כמה שיותר מהר. הפנים שלי כבר לעבר האתגר החדש שבקרוב ייסגר".

עובר ליעד חדש. צבאג

צילום: איהאם ג'בארין

שחקן נוסף שהודיע על עזיבת הקבוצה במהלך השבוע הוא הקשר בילאל סבע, שהודיע בחשבון הרשת החברתית שלו: "אחרי תקופה של כמה חודשים החלטתי לעזוב את קבוצת בני זלפה, מאחל להם בהצלחה בהמשך הדרך".

#הפועלבניזלפה

כתבות נוספות