אוהדי אחי נצרת יזמו מפגש עם הנהלת הקבוצה בקשר למצב, מהדי זועבי סובל משבר בקרסול

נציגי אוהדי הקבוצה יזמו מפגש עם ההנהלה בהקשר למצב, השוער מהדי זועבי סובל משבר בקרסול וייעדר מול אשקלון.

אמש בשעות הערב נערך מפגש משותף בין נציגי אוהדי הקבוצה לבין נציגי ההנהלה אותו יזמו האוהדים בהקשר למצב הקבוצה שבמהלכו ביקשו האוהדים להבין מה עומד מאחורי מצב הקבוצה ולאן פניה מועדות. חבר ההנהלה מאהר חאמד נכח במפגש ושוחח על הקושי הכלכלי של הקבוצה והתלות בכספי העירייה, כמו כן שוחח בהיבט המקצועי על הרצון לבצע שינוי מהותי בינואר כתלות בכספים שיגיעו ובעזרתם גם למנות מאמן בכיר. כמו כן אוהדי הקבוצה מתכננים להגיע לאימון המסכם על מנת למחות על המצב ולהעביר את תחושותיהם לשחקנים.

עוד במהלך השבוע אמר מאהר עאמר בתכנית הרשת השבועית של אתר יאללה ספורט: "אף אחד לא יודע מה קורה, אנחנו עושים הכל וכלום לא הולך. אנחנו מאוכזבים מהשחקנים, הכנו את הקבוצה מבחינה מנטלית וחברתית מבחינת הכל, הבאנו את השחקנים הכי בולטים בליגה. כל קבוצה בליגה חולמת ששחקן כמו קאסיו או כמו אנס יהיו אצלם, אין לנו תשובות. יהיו שינויים גדולים בחלון ההעברות נביא 4-5 שחקנים".

בנוגע למועמדים לאימון הקבוצה ושמו של סלימאן אזברגה שעלה: "אני באופן אישי דיברתי לפני כשלושה שבועות עם סלימאן אזברגה. שוחחנו וישבנו אבל לא קיבלנו החלטה, עד היום עוד לא החלטנו על מועמד לאימון הקבוצה. אני מאמין שבסוף השבוע הזה יהיו תשובות להכל".

על הספונסר שצריך להגיע לקבוצה: "הייתה לי שיחה עם ראש העיר בנושא, ספונסר צריך לבוא באמצע השבוע ואני מאמין שיהיה בסדר".

המפגש שנערך אמש

בתוך כך, שוערה של אחי נצרת ספג מכה ברגלו במהלך תאונה אישית וסובל משבר בקרסול. חומרת השבר הוגדרה כקלה, אך זועבי גובס במטרה למנוע תנועתיות ברגלו ועל כן הצפי הוא שתקופת ההחלמה תהיה מהירה מהמצופה והידוע בפציעות מסוג זה, אך כאמור השוער יערוך בדיקות נוספות בהמשך על מנת לקבוע את זמן היעדרותו הסופי.

השוער מהדי זועבי אמר על היעדרותו: "אני בכל מצב נשאר אופטימי, בטוח שאעבור את זה בצורה המהירה והטובה ביותר כדי לחזור כמה שיותר מהר לעזור לקבוצה שלי".

זועבי מגובס ברגלו

#אחינצרת

כתבות נוספות