אדלשטיין לאחר הניצחון הגדול על אדומים אשדוד: "הגענו מוכנים והוכחנו את זה על המגרש"

 

ניצחון גדול למ.ס כפר קאסם בתוצאה 3-0 על אדומים אשדוד במפגש הצמרת של מחוז הדרומי. אוהד אדשלטיין: "הגענו מוכנים למשחק והוכחנו את זה על המגרש".

 

כפר קאסם ניצבה אמש(שלישי) בפני אחד המשחקים הקשים שלה העונה, שניתן להגדיר אותו גם כ"משחק עונה" מול הפועל אדומים אשדוד. בכפר קאסם דיברו רבות על המפגש שנדחה מסוף השבוע האחרון ועל פי כמות יפה של מאות האוהדים שעשו את דרכם לאשדוד בכדי לעודד את הקבוצה, ניתן היה להבין כמה המשחק הזה חשוב להם. 

 

בשונה מהאווירה המתוחה שהורגשה לקראת המשחק, על כר הדשא חניכיו של איסמעיל עאמר לא התקשו וכבר בדקה ה-5' אוהד אדלשטיין עם שערו הרביעי בליגה והשביעי בכל המסגרות, העלה את כפר קאסם ליתרון מהיר. חלפו כשש דקות בלבד והיתרון הוכפל משער של איוב אבו סבית ומי שהשלים את החגיגה בתוך המחצית השנייה היה מלך שערי הליגה אשתקד יוסי אסייג ובכך חגגה כפר קאסם את אחד הניצחונות החשובים שלה העונה שייתן לה ביטחון רב גם להמשך מאבקי הצמרת ומשחק הליגה שמצפה לה כבר בשישי הקרוב מול בית"ר נורדיה ירושלים. 

 אוהדי מ.ס כפר קאסם חוגגים

צילום: ראמי עאמר

 

מצטיין הקבוצה אוהד אדלשטיין, שנמצא בתקופה מצויינת עם שבעה שערים וארבעה בישולים עד כה, אמר לאחר המשחק: "משחק שהיה בשבילנו חשוב מאוד, הגענו מאוד מוכנים למשחק ואני חושב שהוכחנו את זה על המגרש. מגיע תודה רבה לקהל שהביא תצוגה שמתאימה גם לליגת על".

 

על הצלחתו האישית והיכולת הטובה אותה מפגין ממשחק למשחק בקבוצה: "שמח להמשיך בתקופה הטובה שלי ברוך השם ולהמשיך לעזור לקבוצה בשביל המטרה שלנו לעלות ליגה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload