ליגה ב': טמרה שומרת על מקומה בפסגה, בועיינה נושפת בעורפה ודבורייה ממשיכה לדהור

סיכום מחזור בליגות ב' צפון: טמרה חזרה לנצח, בועיינה נושפת בעורפה ובמחוז המקביל דבורייה ממשיכה לדהור בפסגה וערערה ממשיכה לנצח. 

גנרל החורף שפקד את ארצנו בסוף השבוע האחרון, גרם לכך שמשחקי המחזור ה 12 בליגות ב' ישוחקו במשך ארבעה ימים כאשר חלקם התקיימו בסוף השבוע ובמועד שנקבע מראש וחלקם נדחו לימי שני ושלישי באמצע השבוע. בנוסף בליגה ב' צפון א' המשחקים בין אחווה עראבה להפועל טמרה וסקציה מעלות לצעירי שפרעם נדחו למועדים אחרים בסוף החודש.

מכבי טמרה 1-3 בני ממב"ע הגליל והגולן במשחק המרכזי של המחזור ניצחה טמרה את ממב"ע הגליל והגולן משערים של אחמד דיאב, אדהם שיבלי ומוחמד אבו אלהיג'א. עאמר אבו ג'בל רק צימק לממב"ע ואילו טמרה שמרה על המקום הראשון והרחיקה את יריבתה מהמאבקים.

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע גולן

אחי עכו 0-3 צעירי כפר כנא  אחי עכו, שספגה שני הפסדים רצופים בשני המחזורים הקודמים, קיוותה  לעצור את הסחף מול כפר כנא שמגיעה אחרי הניצחון הגדול במחזור הקודם על המוליכה מטמרה . על כר הדשא, הניצחון היה שייך הפעם לעכו וקירב אותה חזק למאבקי הפלייאוף העליון. לעומתה, כפר כנא תצטרך להתעשת מהר מההפסד בכדי שלא תמצא את עצמה שוב במאבקי התחתית. 

אחווה כפר מנדא 1-3 אלנהדה נצרת אחווה כפר מנדא, שניצחה את משחק ההשלמה בשבוע שעבר מול עראבה, קיוותה להמשיך במסע הניצחונות כשאירחה את אלנהדה נצרת בג'סר אלזרקא בשל שזרוע מגרשה הביתי. מוחמד אבו ריא העלה את מנדא ליתרון, באסל סלימאן השווה לנצרת והצמד מוחמד זידאן ועלי חביבאללה כבשו והעניקו את הניצחון למנדא שגם קירב אותה בצעדי ענק למקומות הראשונים. לעומתם, חניכיו של סלאח אבו ליל ייאלצו לחפש את הנקודות במחזורים הבאים בכדי לברוח מהמקום הלפני אחרון שמוביל בסוף העונה לליגה ג'.

איחוד בני מג'ד אלכרום 0-2 עירוני בני כאבול במפגש בין שתי קבוצות מרכז הטבלה אירחה מג'ד אלכרום את כאבול. השחקנים המקומיים רמזי מנאע ועבד חמודה היו אלו שהעניקו את הניצחון למג'ד אלכרום, זה שגם מקרב אותה אל החמישייה הראשונה. יש לציין שזה היה משחקו האחרון בקבוצה של עומר סבע שעובר לקדנציה שנייה בהפועל בועיינה.

הפועל בועיינה 0-1 מכבי ירכא  במשחק שנעל את המחזור אירחה הסגנית הפועל בועיינה את מכבי ירכא, בידיעה שהיא חייבת ניצחון בכדי שטמרה לא תברח לה וגם עמדה במטרותיה. שער של שאדי חמודה הספיק לניצחון של בועיינה שהותיר אותה במקום השני ובפער שתי נקודות מהמוליכה טמרה.

צילום: הדף הרשמי הפועל בועיינה

במשחק נוסף נפרדו בית"ר נהריה ומכבי נחף בתיקו ללא שערים. ליגה ב' צפון ב'

הפועל בני ערערה 0-2 מכבי אחי איכסאל

קבוצתו של עיסא נג'ידאת שנמצאת בתקופה טובה בשבועות האחרונים, אירחה במגרשה הביתי בערערה לראשונה העונה את מכבי איכסאל שגם כן התעוררה מהפתיחה הלא טובה של העונה עם רצף של שלושה ניצחונות. על כר הדשא, שערים של אחמד יונס ועודאי בדראן העניקו את הניצחון לבני ערערה שהעלה אותה עד המקום השני בטבלה.

צילום: הדף הרשמי הפועל בני ערערה עארה

הפועל רמות מנשה 5-1 מועדון ספורט דבוריה מוליכת הטבלה מדבוריה רצתה להמשיך עם הדהירה לעבר העלייה היסטורית לליגה א' והשבוע יצאה למשחק חוץ מול רמות מנשה מתחתית הטבלה. בפועל, זה לא הלך קשה ושערים של ויאם עמאשה (צמד), אסעד עמאשה, מוחמד חג'יר ועומר מחאג'נה העניקו את הניצחון לדבוריה שממשיכה בדהירה. ארז יוסף הצליח רק לצמק לרמות מנשה.

הפועל בית שאן 1-3 מכבי אחמד נוג'ידאת  מכבי אחמד נוג'ידאת, אחת ההפתעות של העונה, יצאה למשחק חוץ לא פשוט מול בית שאן שמבחינתה רוצה להעביר עונה פיננסית ולהבטיח הישארות אחרי כל מה שחוותה בשנה שעברה בליגה א'. ניב אברגל ואביב כהן העלו את בית שאן ליתרון כפול, עבד כעביה צימק בפנדל לנוגידאת ועידן לוי הבקיע את השלישי לבית שאן שבעקבות הניצחון הזה מתרחקת מהמקום המוליך למשחקי המבחן ואילו נג'ידאת מצדה מפספסת הזדמנות אדירה לעקוף את ריינה וערערה ולטפס למקום השני.

צילום: הדף הרשמי הפועל בית שאן

הפועל בני מוסמוס 2-2 איחוד בני באקה הפועל בני מוסמוס שפתחה טוב את העונה ובשלושת השבועות האחרונים לא טעמה את טעמו של הניצחון, אירחה בשבת את איחוד בני באקה מאמצע הטבלה. חוסאם אגבאריה העלה את מוסמוס ליתרון, איתי אוחיון והילאל אזברגה הפכו את התוצאה לבאקה ומוחמד כבהא(צ'אבי) איזן את התוצאה בשער שחתם את תוצאת המשחק וקבע חלוקת נקודות בין השתיים.

הפועל טירת כרמל 0-3 איחוד בני כפר קרע איחוד בני כפר קרע שבשבועות האחרונים מקרטעת, קיוותה לצאת לדרך חדשה כשפגשה את טירת הכרמל בחוץ, על כר הדשא ידה של טירה הייתה על העליונה כששערים של נדיב סימן טוב עם צמד ושלו בורשטיין העניקו את הניצחון למארחת מטירה הכרמל.

במשחק נוסף ניצחה הפועל בני פריידיס בתוצאה 5-0 את הפועל דלייה.


כתבות נוספות