דייגו סליס לאחר השלושער מול קטמון: "היה לי ערב חלומי, היינו צריכים לחזור לנצח"

באכסאל חגגו אמש את הניצחון הגדול בתוצאה 3-1 על קטמון. דייגו סליס שהצטיין עם שלושער: "היה לי לילה חלומי, המשחק הזה יעזור לנו להמשיך ולשתפר".  

 

מעטים מאוד הצליחו לנחש את תוצאת המשחק שהתרחשה אמש בטדי כאשר הפועל אכסאל ניצחה את הפועל קטמון מפסגת טבלת הליגה ואחת הפייבוריטיות העונה לעלייה. 

 

מי שהצטיין במשחק והעניק את שלוש הנקודות היקרות למסע ההישרדות של אכסאל הוא דייגו סליס כאשר הקשר הארגנטינאי עם שלושער ניצחון חלומי שבר בצורת של חמישה משחקים וכבש את שערו החמישי העונה.

 

דייגו סליס אמר ליאללה ספורט על תחושותיו מהמשחק: "היה לי לילה חלומי, אני מאוד שמח על שלוש הנקודות ובוודאי גם על השלושער שלי. היינו צריכים לחזור לנצח, הקבוצה שיחקה נפלא". 

 

על ההתאקלמות באכסאל הוסיף: "אני מרגיש טוב מאוד באכסאל, יש אנשים טובים מאוד שרוצים את הטוב ביותר עבור הקבוצה. הקבוצה מאוחדת והמשחק הזה יעזור לנו להמשיך להשתפר ולנצח יותר משחקים".

דייגו סאליס חוגג

 

השבוע החלומי של סאליס החל כבר ביום ראשון האחרון כאשר ריבר פלייט, הקבוצה אותה אוהד הקשר הארגנטינאי, ניצחה את בוקה ג'וניורס בגמר הליברטדורס. עוד במהלך השבוע, קיבל הקשר הודעה מהיו"ר בהאא חליל שבה אמר לו כמה הוא מעריך אותו ואמר לו "אני רוצה שער מול קטמון", סאליס ענה לו "גם אני רוצה שער, אנחנו ננצח את קטמון" ואכן כך היה.

 

כאמור דייגו סאליס שהגיע במטרה לשפר את חוליית ההתקפה של הקבוצה, ספג לאחרונה מעט ביקורות על כך שלא כבש מספיק שערים ולא עשה את ההבדל בקבוצה, אמנם אמש הצליח להוכיח שעדיין לא ראינו ממנו את הכל והשילוב בינו ובין אכסאל עוד יוכיח את עצמו בהמשך הדרך. 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload