מארון גנטוס נבדק וייעדר בין  שבועיים לשלושה

הבלם הצעיר נבדק לאחר פציעתו במשחק האחרון בטרנר וסובל מקרע בשריר, ייעדר מול רעננה יחד עם איהאב שאמי ואיהאב גנאים שירצו עונשי הרחקה.  

 

בסכנין אמנם יצאו מרוצים מהמשחק האחרון בטרנר, אך כעת עוסקים כבר בהכנות לקראת המשחק מול רעננה שיפתח את הסיבוב השני של הקבוצה ובו יחסרו לא מעט שחקנים משמעותיים כאשר בנוסף לאיהאב שאמי המוריק ואיהאב גנאים שירצה עונש הרחקת צבירת כרטיסים צהובים, גם הבלם מארון גנטוס ערך היום בדיקות לאחר שהוחלף בעקבות כאבים במפשעה במחצית הראשונה של המשחק והתברר כי הוא סובל מקרע בשריר ועל פי האבחנה הרפואית צפוי להיעדר בין שבועיים לשלושה. מדובר בבשורה לא פשוטה עבור החלק ההגנתי של סכנין שהתקשה מאוד במשחקים האחרונים ולכך תורג'מן יצטרך למצוא את הפתרונות.

צילום: עובאדה אכתילאת

 

בקבוצה הביעו שביעות רצון רבה בעיקר ממשחק הלחימה של השחקנים במשחק האחרון וזה אחד הדברים החשובים אותם רוצים לראות גם בהמשך הדרך, אולם יודעים כי נדרש גם שיפור ביכולת הן בחלק ההגנתי והן בחלק ההתקפי ומצפים שבסיבוב השני קצב צבירת הנקודות יגבר ויצליחו לטפס מעלה בטבלת הליגה: "הוכחנו הרבה אופי במשחק האחרון ולא היינו רחוקים מלנצח, אנחנו צריכים לעבוד יותר על ניצול מצבים שאנחנו מגיעים אליהם. אנחנו יודעים שלמשחק הקרוב יש חשיבות גדולה מאוד להמשך הדרך שלנו ונבוא אליו בשיא הדריכות" סיפרו שחקנים בקבוצה.  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload