תיקו 1-1 לסכנין מול ב"ש בטרנר: "נתנו פייט אמיתי, לא היינו רחוקים מלנצח". שאמי הורחק

כשהיא נותרה בעשרה שחקנים: תיקו 1-1 לבני סכנין מול ב"ש בטרנר. גנטוס נפצע והוחלף במחצית הראשונה, שהר כבש בפנדל ואזולאי איזן מהנקודה הלבנה במחצית השנייה. שאמי הורחק. דוכי: "נתנו פייט אמיתי, לא היינו רחוקים מלנצח". 

 

בסכנין ציפו למשחק קשה הערב בטרנר וידעו שיצטרכו לבוא אליו מוכנים לא רק מקצועית, אלא גם מנטלית וכך היה גם על כר הדשא. חניכיו של עמיר תורג'מן פתחו טוב את המשחק, אך פציעה של גנטוס והחפתו בסארי פלאח שינתה את פני המשחק במחצית הראשון. הבלם, שסבל ממתיחה במפשעה, הוחלף בפאלח שכבר בדקות הראשונות שלו במגרש הוביל לכדור עונשין מהנקודה הלבנה לזכות ב"ש אותו ניצל בן שהר בהצלחה. בדקות אלו היה נראה כי המשחק יילך לכיוון אחד של המארחת אך סכנין הצליחה לא לספוג שערים נוספים וירדה למחצית בפיגור של שער אחד. 

 

המחצית השנייה סיפקה לא מעט דרמות נוספות כאשר בדקה ה- 60' איהאב שאמי ספג כרטיס צהוב שני, הורחק וירד לחדר ההלבשה עם דמעות בעיניו. להבדיל מהמצב לו ב"ש ציפתה שסכנין תרד ביכולת, דווקא אז חניכיו של תורג'מן הפגינו נחישות גבוהה ולא התבטלו מול היריבה. 

 

בדקה ה-77' פני המשחק השתנו כאשר נגיעת יד של חאתם עבד אלחמיד בתוך הרחבה בתום מהלך מצוין שהחל ישראל זגורי שנכנס כמחליף במקומו של מוחמד גאדיר שביקש לצאת בעקבות כאבים בשריר, הובילה לבעיטת עונשין מהנקודה הלבנה הפעם לזכות האורחת, אזולאי לא התבלבל וכבש את שער השוויון שנשמר עד לסיום והעניק לסכנין נקודה יקרה שעל פניו לאור ההרחקות, הטעויות והפציעות העניקה לה תחושת ניצחון.

כובש שער השוויון. שלומי אזולאי

צילום: עובאדה אכתילאת

 

מנכ"ל הקבוצה חאלד דוכי אמר בסיום: "השגנו נקודה חשובה. שיחקנו נגד האלופה בבית שלה ולמרות שנותרנו בעשרה שחקנים נתנו הכל והצלחנו להוציא אותה. השחקנים לקחו אחריות כשנותרנו בפיגור מספרי ונתנו פייט אמיתי, לא היינו רחוקים מלנצח". 

 

על הטעויות שנעשו במחצית הראשונה שכמעט עלו להם ביוקר הוסיף: "טעויות קורות, לא נאשים אף שחקן. נלמד מהן ונמשיך הלאה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload