בני סכנין יוצאת לטרנר. תורג'מן: "אחד ממשחקי החוץ הקשים בארץ. נבוא כדי לשחק ולהיות שם עד הסוף"

בני סכנין יוצאת לטרנר(18:15) במטרה לחזור למסלול הניצחונות. התלבטות בחלק הקדמי בין כליבאת לזגורי. תורג'מן: "נבוא כדי לשחק ולהיות שם עד הסוף". 

 

לאחר האכזבה בשלישי האחרון מההפסד למכבי חיפה, יוצאים שחקני בני סכנין למשחק קשה באצטדיון טוטו טרנר מול הפועל ב"ש. המצב של שתי הקבוצות בטבלה והתלות באיסוף נקודות רק הופכת את המשחק הערב למסקרן וקשה הרבה יותר כאשר ב"ש מצדה יודעת שתוצאת תיקו או הפסד הערב יחד עם ניצחון של מכבי ת"א במידה ותגבר על בני יהודה, יכולים לגנוז לה כמעט סופית את חלום האליפות ואילו בסכנין יודעים שאבדן נקודות כתלות בתוצאות היריבות לתחתית עלול להפגיש אותם שוב עם הקו האדום. מי שמדובר עבורם במפגש מיוחד מאוד הם ראדי וגאדיר שלראשונה ייפגשו את קבוצתם לשעבר מאז המעבר לבני סכנין. 

 

מבחינה מקצועית, בסכנין היו מאוכזבים במשחק האחרון בעיקר ממשחק ההגנה של הקבוצה ויודעים שייאלצו לשפר אותו הערב בכדי לנסות ולשמור על רשת נקייה. בצד ההתקפי, המאמן עמיר תורג'מן עדיין מתלבט האם לפתוח עם אקפביו, זגורי או כליבאת בתפקידו של מוגרבי הפצוע.

צילום: עובאדה אכתילאת

 

מאמן בני סכנין עמיר תורג'מן אמר לקראת המשחק: "יצאנו מאוכזבים מהמשחק האחרון אך עם זאת, ראיתי הרבה דברים טובים. צריכים להמשיך לייצר מצבים וגם לנצל אותם". 

 

בנוגע ליריבה הפועל ב"ש: "זה ידוע שטרנר הוא אחד האצטדיונים הקשים למשחקי חוץ. נבוא כדי לשחק ולהיות שם עד הסוף. לב"ש שחקנים מאוד מוכשרים בחלק הקדמי. עבדנו גם על החוזקות וגם על החולשות שלהם ונגיע מוכנים". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload