טמרה ניצחה את ממב"ע במפגש הצמרת, שערי בכורה לאחמד דיאב ומוחמד אבו אל היג'א

מכבי טמרה ניצחה בתוצאה 3-1 את ממב"ע גולן ופתחה פער בפסגה: אחמד דיאב ומוחמד אבו אל היג'א כבשו שערי בכורה, אדהם שיבלי הוסיף שער משלו. עאמר אבו ג'בל רק צימק לאורחת. וג'די אלקיש: "הגיע להם לנצח". פאיד חסון: "ניצחון חשוב, נתחזק עוד בחלק ההתקפי". 

 

משחקים רבים בוטלו היום בעקבות מזג האוויר, אך משחק הצמרת בליגה ב' בין מכבי טמרה לממב"ע הגליל והגולן התקיים כמתוכנן מאחר ותנאי המגרש בטמרה אפשרו לקיים את המשחק בין שתי הקבוצות. מכבי טמרה, שנמצאת במקום הראשון, הגיעה למשחק לאחר ההפסד לצעירי כפר כנא ומנגד, בממב"ע הגיעו עם הרבה ביטחון בעקבות הניצחון הגדול שעשו בתוצאה 6-0 על צעירי שפרעם.

 

מכבי טמרה קיבלה השבוע חיזוק סופר משמעותי כאשר צירפה לשורותיה את החלוץ אחמד דיאב שהגיע מהפועל שפרעם ולממרות שהיא נמצאת במקום הראשון, קבוצתו של פאיד חסון כבשה 15 שערים בלבד עד כה שזו כמות נמוכה לקבוצה שהציבה לעצמה מטרה לעלות ליגה. 

 שחקני מכבי טמרה

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע גולן

 

פתיחת המשחק הייתה של טמרה אשר הייתה עדיפה על ממב"ע בכל אזורי המגרש וכבר בדקה ה-2' כבשה שער ראשון מרגלו של אחמד דיאב שגם בישל את השער השני אותו כבש אדהם שיבלי ובכך שלח את קבוצתו ביתרון 2-0 להפסקת המחצית.

 

ממב"ע עלתה למחצית השנייה בצורה אחרת אולם הניסיון והיום החלשים שלה הכריעו את המשחק לטובת טמרה. בדקה ה-55' מוחמד אבו אל היג'א, השחקן בעל העבר מליגת העל והלאומית שהחלים לאחרונה מפציעה, כבש את שער הבכורה שלו במדי הקבוצה אליה הצטרף בתחילת העונה. עאמר אבו ג'אבל הצליח רק לצמק עם שער בתוך תוספת הזמן והמשחק הסתיים בניצחון בתוצאה 3-1 לזכות מכבי טמרה ששמרה על מקומה בפסגת הטבלה. נקודת האור בממב"ע היא החלוץ נאג'י אבו ג'בל שניכר כמה כישרון יש לו ומנגד, בצד המנצח מי שרשם הופעת בכורה מצוינת הוא החלוץ אחמד דיאב.

שחקני הקבוצות במהלך המשחק

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע גולן

 

בסיום המשחק אמר מאמן ממב"ע גולן וג'די אלקיש: "לא שיחקנו טוב, זה לא היום שלנו למרות שבחלקים מהמשחק היינו טובים. נדע להתרומם ולהמשיך קדימה, טמרה קבוצה מצוינת עם מאמן מצוין ומגיע להם לנצח".

 

בצד המנצח אמר מאמן מכבי טמרה פאיד חסון: "משחק חשוב וניצחון מצוין. בנוגע לכמות השערים שכבשנו, אין מה לעשות זה מה שקורה כאשר הקבוצות מסתגרות נגדנו. אני מרוצה ואנחנו נצרף עוד שחקן לחלק ההתקפי". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload