בסכנין מאוכזבים: "ספגנו שערים שמתאימים לליגה א'". תורג'מן: "לא היינו מסוכנים&

אכזבה בסכנין מההפסד למכבי חיפה. תורג'מן: "לא היינו מסוכנים מספיק, מאכזב. יש פה מנהיגים שכשיתחברו יכולים לעשות הרבה". שחקנים בקבוצה ביקרו: "ספגנו שערים שמתאימים לליגה א' ולא לליגת העל". 

בסכנין יצאו אמש(שלישי) מאוכזבים מאוד מההפסד הביתי בתוצאה 2-0 למכבי חיפה וידעו כי איבדו הזדמנות יקרה להתרחק מהתחתית ולצבור ביטחון לקראת המשחק הקשה מול באר שבע בשבת. "ספגנו שערים שמתאימים לליגה א' ולא לליגת העל, היינו צריכים לנצל את ההזדמנויות שלנו כבר במחצית הראשונה" אמרו שחקנים בקבוצה בתסכול על האופן בו התפתח המשחק והשערים שספגו כאשר ציפו לקחת ממנו את מלוא הנקודות, לבטח בעקבות המצב בו הגיעה מכבי חיפה להתמודדות ממנו לא העלימו עין. 

המאמן עמיר תורג'מן אמר בסיום המשחק: "לא היינו מסוכנים כמו בשבת מול בני יהודה וחבל, מאכזב מאוד. אנחנו עם הפנים קדימה ויש עוד הרבה עבודה אבל מצד שני אני חושב שיש פה קבוצה עם פוטנציאל גדול ושחקנים טובים, גם מנהיגים שכשיתחברו הם יכולים לעשות הרבה".

צילום: מועדון בני סכנין

על המשבר עם הקהל הוסיף: "זה חדש לי. אני צריך עוד זמן, אבל יודע שיש פה קהל טוב אני שיחקתי פה הרבה משחקים וכשהקהל הזה דוחף הוא דוחף, אם אנחנו נעשה את העבודה שלנו הקהל יעריך את זה". 

בנוגע לשחקנים הצעירים בקבוצה שעד כה מפגינים רצון ויכולת: "לא צריך להפריד את הקבוצה בין וותיקים לצעירים זה ממש לא נכון, אלא להיפך. יש לנו קבוצה טובה וביחד צריך להוביל אותה".


צילום: מועדון בני סכנין

מי שלא התלבש אתמול לראשונה העונה הוא הקשר קלאודימיר פריירה ובמועדון סיפרו: "אולי עשינו טעות בבניית הסגל, יש לנו מספר שחקנים על אותה העמדה ויש לזה גם עלות כלכלית". כאמור הברזילאי יהיה אחד מהשחקנים שישקלו את המשך דרכם בינואר הקרוב. 


כתבות נוספות