פריירה מחוץ לסגל לקראת מכבי חיפה, עלי עותמאן חוזר להרכב

תנסה לשמור על מומנטום: סכנין תפגוש הערב(20:00, דוחא) את מכבי חיפה. קלאודימיר פריירה ועוביידה חטאב מחוץ לסגל, עלי עותמאן ישוב להרכב. 

 

בסכנין נערכו ביומיים האחרונים מקצועית ומנטלית לקראת המפגש שמצפה להם הערב כאשר אמש נערך האימון המסכם עם התאמה בשעות ובאופי האימון שהתמקד בעיקר בטקטיקה בכדי למנוע עומס גדול על השחקנים בתוך שבוע המשחקים הצפוף שלהם. 

 

בפאן המקצועי, מסתמן כי תורג'מן ימשיך באותו ההרכב מלבד שינוי אחד בו יחזור עלי עותמאן, שהורחק במשחק האחרון לעמדת המגן הימני. השינויים הגדולים יותר הם דווקא בסגל הרחב יותר כאשר מי שלא צפויים להיכלל בו הם עוביידה חטאב והקשר הברזילאי קלאודימיר פריירה וזאת בשל סיבות מקצועיות בלבד כאשר תורג'מן בחר שלא להוציא מהסגל את עלי אבו ריא שרשם הופעה טובה מול בני יהודה והעדיף את שחקן ההתקפה אוסמה חלאילה. 

 

המאמן עמיר תורג'מן אמר לקראת המשחק: "חשוב שפתחנו כמו שצריך, אך עדיין מה שחשוב הוא ההמשכיות והדרך. מחכה לנו משחק קשה מאוד הערב כאן בבית ואנחנו צריכים להגיע אליו ערוכים ומוכנים. יש לנו פוטנציאל טוב וכישרון של שחקנים, עבדנו בעיקר על הפאן הטקטי והמנטלי. רוצים שהקהל יהיה גאה בנו". 

מחוץ לסגל. פריירה

צילום: עובאדה אכתילאת

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload