הפעם זה סופי: נג'ואן גרייב התפטר מאימון אחי נצרת

המאמן הגיש את התפטרותו בפעם השלישית מפתיחת העונה, ההנהלה נענתה בחיוב: "הוא לא האשם היחיד, יש פה שחקנים שצריכים להתעורר. נקווה שהפעם הזעזוע יעזור ויביא לשינוי".   

באחי נצרת קיבלו את התפטרותו של המאמן והחליטו לבצע שינוי על הקווים בתקווה שזה מה שיוציא אותה לדרך חדשה וימנע ממנה להסתבך בתחתית: "הוא לקח אחריות על הממב וקיבלנו את בקשתו בתקווה שהפעם הזעזוע הזה יעורר את המערכת והשחקנים ויביא לשינוי בקצב צבירת הנקודות" כך סיפרה הנהלת אחי נצרת שתיפגש היום בשעות הצהריים לצורך שקילת הצעדים להמשך. 

בנוסף, התייחסו לשיקולים בדבר המינוי הבא ואמרו: "מאתמול בערב מתקשרים מאמנים ומציעים את עצמם. עד יום רביעי באימון יהיה מאמן חדש לקבוצה". 

על גרייב והמשך דרכו אמרו לסיום: "הוא איש המועדון וימשיך להיות חלק בלתי נפרד ממנו. הוא לא היה האשם ב-100%, יש כאן שחקנים שצריכים להתעורר. אחרת יהיה שינוי גדול בינואר". כמו כן נשקלת החזרתו לתפקיד המנהל המקצועי בנוער אותו ביצע בהצלחה רבה.


צילום: עובאדה אכתילאת

מי שעוד מתוסכלים מהמצב הם אוהדי הקבוצה, שהפחיתו לאחרונה את הגעתם למגרשים וניכר כי האווירה ביציעים רחוקה מאוד מהמצב הרצוי וגם כאן יידרש שינוי: "מפחדים שהמצב יתדרדר, אנחנו דורשים שינוי מההנהלה" כך אמרו מספר אוהדים ותיקים של הקבוצה. 


כתבות נוספות