ליגה ב': הפסד בכורה למכבי טמרה, בועיינה פספסה הזדמנות גדולה וערערה חגגה עם שביעייה על כפר קרע

סיכום המחזור ה-11 בליגה ב' צפון: במחוז צפון ב' ריינה איבדה נקודות מול בני מוסמוס, ערערה הביסה את כפר קרע בחגיגת שערים ובמחוז המקביל טמרה רשמה הפסד ליגה ראשון. 

 

המתח בשני המחוזות הצפוניים של ליגות ב' עולה משבוע לשבוע. גם הפעם קיבלנו לא מעט דרמות כאשר במחוז צפון ב' ריינה סיימה בתיקו מול מוסמוס ואיבדה נקודות יקרות במאבק העלייה. במחוז המקביל מכבי טמרה רשמה הפסד בכורה, אך בועיינה סיימה בתיקו בלבד מול אלנהדה ופספסה הזדמנות להשוות את המאזן. 

 

ליגה ב' צפון א'
אחווה עראבה 3-0 סקציה מעלות
במשחק שפתח את המחזור אירחה אחווה עראבה, שרוצה לברוח ממאבקי התחתית ובשבוע האחרון לא קיימה אימונים סדירים בשל בעיות כלכליות, את מעלות שבדומה לה רוצה גם כן לברוח מהתחתית. על כר הדשא, שערים של אריאל בוזורגי(צמד) וגל יצחק העניקו את הניצחון לאורחת ממעלות שבעקבותיו גם צוברת אויר ומתרחקת מהמקומות המסוכנים. לעומתה, עראבה תצטרך לשכוח מהר את המשחק ולהתרכז במשחק ההשלמה הקשה מול כפר למנדא המצפה לה היום ובמקביל לנסות למצוא פתרונות כלכליים שיצילו אותה מהיגררות למצב דומה אותו חוותה בשנה שעברה.


צעירי כפר כנא 1-2 מכבי טמרה
המוליכה טמרה קיוותה להמשיך את הדהירה בראשות הטבלה, אך נעצרה במשחק חוץ הקשה מול צעירי כפר כנא. זה התחיל טוב מבחינת טמרה כאשר אחמד חג'יר העלה אותה ליתרון, אבל ווסים הלון ומוהנא ראדי הפכו את התוצאה לזכות כפר כנא שהשיגה ניצחון שני רצוף. לעומתה, טמרה נחלה הפסד ליגה ראשון והנחמה היחידה שלה היא שבסוף המחזור היא עדיין נותרה בראש הטבלה.


בני ממבע הגליל והגולן 0-6 מכבי צעירי שפרעם
בני ממב"ע הגליל והגולן שהריצה שלה לצמרת הגבוהה נעצרה במחזור הקודם מול מעלות, רצתה לחזור למסלול הניצחונות כשאירחה בעפולה את שפרעם נועלת הטבלה. בפועל זה לא הלך קשה ושערים של עאמר אבו ג'בל (צמד) איהם זהווה, עאמר אבו גבל, עדי אלישע ,סופיאן אבו גבל נתנו את הניצחון לקבוצה מהגולן, שמתקרבת בצעדי ענק לשתי המוליכות, לעומתה שפרעם נותרת מאופסת גם אחרי המחזור הזה ובמידה והמצב הכספי לא ישתפר וסגל השחקנים לא ישודרג בשבועות הקרובים, ניתן להכריז עליה כיורדת הראשונה לליגה ג'. 

שחקני ממב"ע גולן

צילום: הדף הרשמי בני ממב"ע 

 

אלנהדה נצרת 1-1 הפועל בועיינה

בבועיינה שמעו על ההפסד של טמרה טרם תחילת המשחק מול אלנהדה וקיוו לנצל את המעידה של המוליכה ולהיצמד אליה , אך על כר הדשא המשחק החל לא טוב מבחינתה כאשר ואיל חסן המקומי העלה את נצרת ליתרון, וקובי בדש איזן את התוצאה בדקות הסיום. בועיינה שאמנם הקטינה את הפער לשתי נקודות מטמרה, התאכזבה מכך שפספסה הזדמנות אדירה אף להיצמד אליה. 

 

הפועל צעירי טמרה 1-0 אחווה כפר מנדא

צעירי טמרה שהשבוע מינתה את המאמן האני ארשיד במקומו של סאלח נמארנה שעבר לכאבול, אירחה את כפר מנדא שהגיעה במצב רוח חיובי לאחר הניצחון בשלישי מול מעלות במשחק ההשלמה וזה גם בא לידי ביטוי במשחק עצמו כאשר החלוץ מוחמד אבו ריא הכריע את ההתמודדות לזכותה של מנדא שהשיגה ניצחון שני רצוף שקירב אותה חזק למאבקי הצמרת. לעומתה, טמרה תצטרך להתעשת מהר מההפסד ולהסתכל קדימה למשחק בשבוע הבא מול אחווה עראבה, משחק שהפסד בו יכול לסבך אותה חזק בתחתית.

 

מכבי אחווה ירכא 1-2 איחוד בני מגד אלכרום

אחווה ירכא העולה החדשה פתחה לא טוב את העונה ובכדי לצאת ממאבקי התחתית גם צירפה הקבוצה לשורותיה בשבוע שעבר את החלוץ מוחמד עואד שהגיע ממכבי ריינה. המשחק לא נפתח טוב מבחינת ירכא כאשר עומר(ג'וני) סבע העלה את האורחת ממג'ד אלכרום ליתרון מפנדל, וויאם מוסא איזן את התוצאה בכדור מהקרן שהשוער מקס פסטר הדף לשערו ומוחמד עואד בשערו הראשון במדי ירכא, הפכו את התוצאה והעניקו את הניצחון לקבוצתם.

 

במשחק נוסף נפרדו עירוני כאבול ובית"ר נהריה בתיקו 2-2 והמחזור יושלם היום(שלישי) בו תארח נחף את אחי עכו. 

 

ליגה ב' צפון ב'
איחוד בני כפר קרע 7-2 הפועל בני ערערה
במשחק שפתח את המחזור אירחה כפר קרע לדרבי שכנות את הפועל בני ערערה, על כר הדשא הייתה חגיגה של שערים כשמוחמד מורה(בשער עצמי), וליד צידאווי(צמד), מוחמד מסעוד(צמד) עלא זאמל ואמרו מרעי כבשו לערערה והשתתפו בחגיגה. סולטאן זועבי ומואנס אגבאריה רק צימקו לכפר קרע, שספגה תבוסה קשה ולעומתה, ערערה ממשיכה לדהור קדימה להבטחת המקום בפלייאוף העליון.

שחקני ערערה חוגגים

צילום: הדף הרשמי הפועל בני ערערה

 

מכבי בני ריינה 1-1 הפועל בני מוסמוס 
על כר הדשא בג'סר זרקא אירחה מכבי ריינה השנייה בטבלה את מוסמוס השלישית. נאאל עויסאת העלה את מוסמוס ליתרון וחמאדה בועול בפנדל איזן את התוצאה לריינה, תוצאה שנשמרה עד תום המשחק ואינה טובה לשתי הקבוצות, בעיקר לריינה שמאבדת שתי נקודות חשובות במאבקי העלייה.

איבדה נקודות יקרות. מכבי ריינה

צילום: עובאדה אכתילאת

 

הפועל בני פרדיס 1-5 רמות מנשה
פרדיס עדיין לא ויתרה על הפלייאוף העליון ובשישי הייתה לה הזדמנות להתקרב ליעד הזה כשאירחה את רמות מנשה. שערים של אימאם מרעי(צמד) רוברט ארחייל(שער ראשון מאז הבכורה המחודשת בפרדיס), חביב ג'אבר ועוביידה טאהא העניקו את הניצחון לפרידיס, אורי ברנדמן רק צימק לרמות מנשה.


איחוד בני באקה 1-1 הפועל בית שאן
במשחק אמצע טבלה אירחה איחוד באקה את הפועל בית שאן. ניב אברג'יל העלה את האורחת מבית שאן ליתרון ואיהאב מסארווה איזן את התוצאה לבאקה. שער שקבע חלוקת נקודות בין השתיים.


במשחק נוסף ניצחה מכבי נג'ידאת בתוצאה 1-0 את סנדלה, דבוריה ומכבי איכסאל נחו השבוע ומשחק הדרבי בין הפועל דלית אל כרמל לטירת הכרמל בוטל מהסיבה שדליית אל כרמל המארחת במשחק לא מצאה מגרש לאירוח ההתמודדות וההכרעה בגורל המשחק עברה לבית הדין של ההתאחדות.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload