ניצחון לתורג'מן בבכורה, בני סכנין גברה על בני יהודה בתוצאה 1-0 משער ניצחון של אזולאי

פתיחה ברגל ימין לעמיר תורג'מן: בני סכנין ניצחה 1-0 את בני יהודה משער ניצחון של שלומי אזולאי.

 

לאחר השינויים שעברה במהלך הפגרה, הגיעה הערב(שבת) בני סכנין לאצטדיון המושבה למשחק מול אחת הקבוצות הטובות של הליגה בעת הזו בני יהודה. עמיר תורג'מן בהופעת הבכורה שלו על הקווים, העניק לעלי אבו ריא ואיהאב שאמי את חולצת ההרכב במקומת של עותמאן וחטאב המוצהבים. כמו כן אקפביו הועדף על פני כליבאת ומיחא את מקומו של פיראס מוגרבי הפצוע. 

 

על כר הדשא, סכנין הייתה הדומיננטית יותר על כר הדשא בדקות הפתיחה וזה השתלם לה בדקה ה-25' עטאא ג'אבר קיבל כדור מצוין מאיהאב שאמי, שלח אותו לאקפביו והחלוץ העביר פס נהדר לאזולאי שבנגיעה כבש את שער היתרון לזכות קבוצתו. שתי דקות לאחר מכן ראדי ניסה להגביה כדור מסוכן בבעיטה חופשית רחוקה לתוך הרחבה אך הגנת בני יהודה הצליחה להגיע ראשונה ולהרחיק. 

 שחקני בני יהודה וסכנין

 

בני יהודה מצדה ניסתה לסכן גם היא את שערה של סכנין וכמעט הצליחה לנצל בלבול בתוך הרחבה בין שחקני שתי הקבוצות, אך הגנת סכנין הצליחה להרחיק את הסכנה במהירות. בדקה ה-37' על אף שבני יהודה נחלשה באופן משמעותי ולא שלטה במשחק, צ'יבוטה הצליח לחטוף כדור ולנסות להכניס אותו לרחבה, פנישי הרחיק והכדור הגיע לרגליו של יובל אשכנזי ששלח בעיטה מסוכנת מחוץ לרחבה שחלפה סמוך לקורה. שלוש דקות לאחריו גם חזיזה ניסה מתוך הרחבה אך גם הכדור שלו לא היה מדויק וחלף סמוך לקורה השמאלית. מנגד, עטאא ג'אבר ניסה בעיטה רחוקה לעבר שער האורחת שיצאה גם היא החוצה.

 

בדקה ה-43' שוב בני יהודה עם ניסיון מסוכן, שועה שחרר בעיטה חזקה על סף הרחבה לעבר שערו של קנדיל אך השוער בהצלה ענקית מנע ממנו להשוות ושלח את הכדור לקרן. 

 

בדקות הפתיחה של המחצית השנייה סכנין הגיעה למצב נפלא כאשר עטאא ג'אבר פרץ קדימה והעביר כדור מצוין למוחמד גדיר מול שוער אך החלוץ החטיא מצב קורץ ביותר. מזג האוויר בחוץ היה קריר והגשם רק התחזק, אך בשני המחנות העניינים התחממו. שאבי ביציאה לא טובה השאיר שער חשוף שבסכנין לא ניצחו היטב ומנגד, צ'יבוטה באחד על אחד מול קנדיל לא הצליח להכניע את השוער המצוין. בדקה ה-64' ראדי שלח פצצה מחוץ לרחבה כפי שהוא יודע לעשות היטב, אך למזלו של שאבי הכדור חלף מעט מעל המשקוף. 

שחנקני בני סכנין חוגגים עם הקהל

 

בדקה ה-72' ערך תורג'מן חילוף ראשון כאשר הכניס לכר הדשא את מוחמד כליבאת במומו של אקפביו, זאת לאחר שבדק עם שלומי אזולאי האם הוא יכול להמשיך והשחקן סימן לו בחיוב. במקביל, נכנס בשורות בני יהודה סוהיל ארמחי במקומו של איציק עזוז. בדקה ה-77' צ'יבוטה בפריצה אדירה הגיע לאחד על אחד מול קנדיל, השוער התקדם לעבר החלוץ שהקדים אותו עם בעיטה מסוכנת שהורחקה על ידי פנישי רגע לפני שקיבלה את הנגיעה האחרונה ונכנסה פנימה. באותן דקות ערך תורג'מן חילוף כאשר שאמי שנפצע באותם רגעים הוחלף על ידי פאלח וזגורי שעמד גם הוא להיכנס אך התבקש להמתין ולשוב להתחמם. דקות בודדות לאחר מכן אכן נכנס לכר הדשא במקומו של שלומי אזולאי. 

 

השינויים שערך המאמן אמנם סיפקו מצבים מסוכנים בחלק הקדמי אך לא הניבו שערים נוספים והמשחק הסתיים בניצחון 1-0 קטן גדול לזכות תורג'מן וחניכיו שיגיעו עם ביטחון למשחק הבא שמצפה להם כבר בשלישי הקרוב מול מכבי חיפה. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload