לא מצליחה לברוח מהתחתית: הפועל שפרעם הפסידה בתוצאה 1-0 להפועל "רובי שפירא"

עלולה להסתבך: על אף הקשיים בשבועות האחרונים, אירחה שפרעם את הפועל רובי שפירא חיפה ורשמה הפסד ליגה שישי מפתיחת העונה בתוצאה 1-0 שהותיר אותה במאזן נקודות נמוך בתחתית. דור מלכה כבש לקבוצת האוהדים, נמיר אגא הורחק. 

 

הפגרה הסתיימה ובמסגרת משחקי ליגה א' צפון שיצאו שוב לדרכם, אירחה היום(שישי) הפועל שפרעם במגרשה הביתי על אף השזרוע, את הפועל רובי שפירא. תקופה לא פשוטה עוברת על הפועל שפרעם לאחר שסאגת אי קבלת משכורת ושביתות שחקנים חזרה על עצמו שנה שנייה ברציפות ובעקבותיה השחקנים חזרו להתאמן רק לפני יומיים בהסתמך על הבטחת ראש העיר הנבחר עורסאן יאסין שהכסף יועבר והקבוצה תצליח לצאת לדרך חדשה.

 

שפרעם הגיעה למפגש כשהיא ממוקמת אחת לפני האחרונה בטבלה ולאחר תיקו מול כאוכב במחזור הליגה האחרון. מנגד, רובי שפירא סיימה גם היא בתיקו במפגש הצמרת האחרון שלה עם המוליכה הפועל באקה אל גרבייה וידעה שעליה לאסוף את מלוא הנקודות בכדי להמשיך במאבקי הפסגה הצפופים.

  

 בהיבט סגל הקבוצות, מי שפתח בהרכב הפועל שפרעם הוא אקס הקבוצה אמיר נפאע שרשם עד כה שתי הופעות במדי קבוצת האוהדים. לעיני כ-100 אוהדים של שתי הקבוצות, המשחק נפתח והאיום הראשון שקיבלנו הגיע בדקה ה-14' כאשר כדור קרן של האורחת הוגבה לתוך הרחבה והגיע עד למשה דבורה, שמסר כדור שטוח לדור מלכה אך האחרון בעט כדור חלש שחלף סמוך לשער. 

 אמיר נפאע במדי "רובי שפירא"

   

בדקה ה-20' שפרעם הגיעה להזדמנות מצוינת להבקעה כאשר מוראד חאג' בעט כדור חזק מחוץ לרחבה שלמזלה של רובי שפירא פגע במשקוף ואת הכדור החוזר עליו כמעט השתלטו שחקני שפרעם ועלו ליתרון, הצליח להרחיק השוער תומר ליטבינוב ובכך למנוע שער בטוח. בדקה ה-38' איתמר כהן שלח כדור חופשי לתוך הרחבה ושוב שוערה של "רובי שפירא" איגרף את הכדור והרחיק אותו. בדקה ה-46' שוב כדור חופשי אך הפעם לזכותה של האורחת, עידן ויצמן שידוע כבועט מוצלח במצבים מסוג זה, שלח הפעם כדור שטוח שנעצר בקלות על ידי שוער שפרעם גאנם מחאג'נה ובכך הקבוצות ירדו למחצית בתיקו מאופס.   

 

 המחצית השנייה סיפקה לנו יותר עניין ובה קיבלנו גם את שער ההכרעה. בדקה ה-61' לאחר פתיחה מחציית טובה דווקא של הקבוצה המקומית, דור מלכה קיבל כדור מצוין שהגיע בהתקפה מתפרצת של האורחת, עבר את שחקני שפרעם ושלח מקרוב כדור חזק לעבר הפינה הימנית של השער וקבע יתרון 1-0 לזכות "רובי שפירא". כעשר דקות לאחר מכן, שפרעם ניסתה להשוות כאשר מוחמד יוספין קיבל כדור בתוך הרחבה וניסה להכניע את ליטבינוב, אך הכדור שלו חלף ליד השער. 

 

 הפועל שפרעם המשיכה לנסות להשוות את התוצאה עד לסיום, אך מצאה את הגנת "רובי שפירא" מוכנה ועירנית. בסיום המשחק גם הורחק שחקנה נמיר אגא שספג כרטיס צהוב שני על דיבורים מיותרים עם השופט ובכך הפועל שפרעם ממשיכה להתדרדר בתחתית ובקבוצה מקווים שאכן ראש העיר יעמוד בהבטחתו ויעביר את הכסף שבאמצעותו ינסו גם לחזק את הקבוצה במספר שחקנים. מנגד, בצד המנצח של הפועל רובי שפירא חגגו ניצחון שהעלה אותם למקום השלישי בטבלה וכעת היא תמתין לתוצאה שתעשה מחר הפועל אום אל פחם הממוקמת תחתיה בהפרש של נקודה אחת בלבד.  

נמיר אגא צילום: חליל חאדר

 

שחקנה של "רובי שפירא" אמיר נפאע אמר בסיום המשחק: "היה משחק קשה במגרש קשה מאוד נגד קבוצה שפתחתי בשורותיה את העונה. באנו למשחק במטרה אך ורק להביא את שלוש הנקודות ואני שמח שהצלחנו לעשות זאת הפנים עכשיו למשחק בשבוע הבא". 

 
שחקנה של הפועל שפרעם נמיר אגא אמר בסיום המשחק: "קשה להפסיד וחבל כי היינו בכושר טוב, אבל קרה מה שקרה ובסופו של דבר הופענו למשחק למרות כל מה שקרה. לפי דעתי שיחקנו כמו גברים והגענו למצבים מסוכנים אבל לא הצלחנו לכבוש. שילמנו ביוקר על טעות קטנה בהגנה וחבל כי היינו שווים לפחות נקודה. אני מתנצל בפני האוהדים גם על ההרחקה שספגתי".  


בנוגע לעתיד קבוצתו הוסיף לסיום: "אני מקווה שהכסף יועבר ונצליח להתחזק בשחקנים שיעזרו לנו להשיג את המטרה, אם זה לא יקרה המצב של הקבוצה יהיה קשה יותר ונהיה מועמדים לירידה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload