כאוכב חזרה לנצח והתפוצצה עם רביעייה על הפועל ירושלים במגרשה הביתי

חזרה עם כוחות מחודשים מהפגרה: כאוכב הביסה 4-1 את הפועל ירושלים, עבד מורג'אן הצטיין עם שער מרשים ושלושה בישולים, אבי מלכה(צמד) וחמד גנאים עם שער בכורה כבשו והשלימו את הרביעייה. נביל עלי שב להרכב הפותח לראשונה מאז פציעתו ופירגן למורג'אן על משחק פנטסטי: "עליתי באטרף, חזר לנו הביטחון. עבד? הוא שחקן גדול, בכל משחק נותן תפוקה".

במסגרת המחזור ה-11 של ליגה א' צפון וב"קרב על שש נקודות", אירחה הפועל כאוכב במגרשה הביתי את הפועל ירושלים. היריבה הירושלמית היא זו שהייתה אמורה לארח את המשחק, אך ביקשה להחליף ביתיות ובקשתה נתקבלה בחיוב על ידי הנהלת כאוכב.

קבוצתו של איימן חלאילה שערב המחזור דורגה במקום ה-13, הגיעה למשחק כשהיא רחוקה נקודה אחת בלבד מהמקום שמוליך למשחקי המבחן בסוף העונה ולאחר התיקו המאכזב מול שפרעם לפני שבועיים. בכאוכב קיוו להשיג ניצחון שירחיק אותה מהמקומות החשוכים הללו וטרם הפתיחה זכו לבשורות טובות לפחות בהיבט הסגל כאשר סוף כל סוף המאמן איימן חלאילה נהנה מסגל כמעט מלא, מה שלא היה לו מאז המחזור השני אי שם בחודש ספטמבר ונכון לעכשיו, רק אמיר אבו ניל עדיין פצוע וסיכוי גדול שיחזור כבר בשבוע הבא נגד נשר.

כמעט סגל מלא לכאוכב

השופט דורון ניזרי הוציא את המשחק לעיני כ-250 אוהדים, מתוכם שלושה שעשו את הדרך הארוכה מהבירה. כאוכב פתחה טוב את המשחק ובדקה ה-3' קיבלנו את השער הראשון כאשר עבד מורג'אן מסר כדור לחמד גנאיים שממרחק של 16 מטרים בעט חזק לפינה השמאלית של השוער הירושלמי, קבע יתרון 1-0 לכאוכב וכבש את שער הבכורה שלו במדי הקבוצה. מיד לאחר השער ירושלים נכנסה למשחק והגיעה למספר מצבי כיבוש, בדקה ה-10' כדור של אור מזרחי ממרחק של כ-10 מטרים פגש את הקורה של שיבל ובהמשך מיכאל אלקסלסי ועדן בן שמחון בעטו כדורים שחמקו מעל לקורה.

בדקה ה-35' כאוכב הצליחה להכפיל את היתרון כאשר עבד מורג'אן שוב בתפקיד המבשל מסר כדור רוחב לאבי מלכה שהתגבר על הבלם ומול שוער בעט פנימה וקבע יתרון 2-0 לכאוכב, תוצאה שנשמרה עד תום המחצית הראשונה.

כובשי השערים של כאוכב חוגגים

בדקה ה-49' כאשר כמיכאל אלקסלסי הגביה כדור לראשו של ליאור עדיקא, שנכנס כמחליף עם פתיחת המחצית והתברר כחילוף מוצלח לאחר שנגח לפינה השמאלית של שיבל ופנימה וצימק את התוצאה ל 2-1. בדקה ה-60' קיבלנו את שער המשחק, עבד מורג'אן המצטיין במגרש ללא עוררין מצא את עצמו חופשי בחצי המגרש של ירושלים וממרחק של 35 מטרים שחרר פצצה לפינה העליונה של בן יצחק וכבש שער מהסרטים.

חלפו שתי דקות בלבד ושוב עבד מורג'אן מצא בכדור עומק את אבי מלכה שהשתחרר מבלמי ירושלים ומול השוער בעט פנימה בכדי לקבוע יתרון 4-1 לכאוכב, מיד לאחר השער המשחק נרגע וכל קבוצה הגיעה למצבים בודדים שלא נוצלו ובכך הסתיים לו המשחק בניצחון גדול ומוחץ של הפועל כאוכב, ניצחון שנותן שקט ואוויר למערכת ובקבוצה יקוו שתהיה המשכיות בשבוע הבא במשחק הבית החשוב מול נשר.

שחקני כאוכב חוגגים

קפטן הקבוצה נביל עלי אמר לאחר המשחק: "היה לנו משחק טוב הביטחון חזר וזה מגיע לאוהדים. סוף סוף התגבשנו ועשינו את מה שצריך בכדי לנצח את המשחק".

על חזרתו להרכב הראשון לאחר היעדרות ארוכה בשל פציעה הוסיף: "עליתי באטרף למשחק, בהתחלת המשחק הייתי קצת עצבני. נתתי ביטחון לשחקנים, בגיל הזה יורדת לי קצת היכולת, אבל אני משדר כוח במגרש, מדבר עם השחקנים, מחזק אותם והם הגברים אני חלק מהם".

קפטן הקבוצה נביל עלי

בנוגע לחברו לקבוצה עבד מורג'אן שבתחילת העונה לא היה במיטבו בשבועות האחרונים בהם לא הצליח לשחזר את היכולת הטובה שלו עד שהתפוצץ היום על המגרש אמר: "עבד הוא שחקן גדול, ואני לא מסכים עם כך שלא הפגין יכולת טובה, מתחילת השנה הוא משחק כמו שצריך, אבל שחקן בסדר גודל של עבד מקבל שמירה כל משחק וזה לא רק שחקן אחד אלא גם שני שחקנים, מתי שהוא חופשי הוא נותן את התפוקה וגם כשמחזיקים אותו באמצע כל הזמן הוא משתחרר ונותן תפוקה".

לסיום התייחס נביל עלי למשחק הבא מול נשר וההמשכיות שהקהל של כאוכב דורש: "הקהל דורש והוא יקבל, השחקנים מוכנים למלחמה הבאה מול נשר. קבוצה נותנת תוצאות טובות בשבועות האחרונים, נבוא למלחמה והעיקר שהשחקנים יהיו מוכנים וננצח בעזרת השם".

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות