טירה לא עוצרת וכבשה שלישייה מול צור שלום שהעלתה אותה למקום השני בטבלה

לא עוצרת: טירה ניצחה בתוצאה 3-0 את מכבי צור שלום ועלתה למקום השני בטבלה כתלות בתוצאות המחזור שיושלמו מחר. עמיד קשוע, שלום אדרי ואמיר עבד אלחי בשער בכורה כבשו את שערי הניצחון. מוחמד סמארה: "לא מסתכלים על הטבלה, נמשיך לעבוד קשה".

 

בטירה סימנו את המשחק נגד זלפה בשבוע שעבר כמוקש בדרך כאשר ידעו שניצחון יצמיד את הקבוצה בפסגת הצמרת ובתחרות על המקום הראשון, ולמה דווקא זלפה? כי שם המשחק הוא מומנטום וצבירת נקודות. בתחילת העונה סומנה קבוצתו של סמארה כאחת הקבוצות החזקות והמתחרות בצמרת וזה בזכות שני דברים, הראשון הוא סגל מצוין עם ניהול סופר מצוים והשני הוא מאמן צעיר עם הרבה ניסיון.


היום(שישי) אירחה טירה את צור שלום שנמצאת במקום התשיעי במאזן של 19 נקודות ועד כה סומנה כאחת ההפתעות הטובות של הליגה. חניכו של סמארה נתנו משחק גדול וניצחו בתוצאה 3-0 כאשר עמיד קשוע העלה את המארחת 1-0 כבר בדקה ה-11', שלום אדרי שלא שיחק נגד זלפה וחזר להרכב כבש את השני בדקה ה-71' ומי שהשלים את החגיגה הוא אמיר עבד אלחי, שחקן הבית הצעיר כבש בדקה ה-90' אחרי מבצע נהדר את השער שחתם את המשחק הנפלא של טירה והעניק לה שלוש נקודות שהעלו אותה זמנית למקום השני בטבלה בהשוואת נקודות לבאקה אל גרבייה, שזו תשחק מחר מול הפועל כפר כנא ובהפרש שתי נקודות מאום אל פחם שתשחק מחר מול עירוני טבריה.  

שחקני מ.ס טירה חוגגים

צילום: אחמד עקפה

 

מאמן הקבוצה מוחמד סמארה אמר לאחר המשחק: "עשינו ניצחון חשוב, אני שמח מהנקודות ובעיקר מהדרך. אנחנו לא מתייחסים לטבלה בשלב הזה כי טבלה היא דבר זמני עד סוף הליגה והיא יכולה להשתנות בכל מחזור. נמשיך לעבוד קשה ונתכונן ממשחק למשחק".

 

על השחקן הצעיר אמיר עבד אלחי הוסיף: "אני שמח עבור אמיר, זה שער בכורה שלו העונה ואני גם שמח עבור מיכאל על בישול נהדר גאה. בשחקנים ובצוות שעובד איתי על מנת שהקבוצה תצליח. תודה לקהל הענק". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload