אבו יונס שוחח עם השחקנים לקראת בני יהודה: "מבקש מחויבות, ממחר אנחנו מסתכלים למעלה"

בני סכנין חוזרת מהפגרה למשחק חוץ קשה מול בני יהודה, עותמאן וחטאב המוצהבים ומוגרבי הפצוע ייעדרו. תורג'מן: "החיסורים משמעותיים, אך עבדנו על ההגנה וסידרנו אותה. לבני יהודה שחקני התקפה מהירים ונצטרך קודם כל לשמור על שער נקי, השער שלנו יגיע". גם היו"ר אבו יונס שוחח עם השחקנים: "מבקש מחויבות, ממחר אנחנו מסתכלים למעלה".

היום(שישי) ערכה בני סכנין את האימון המסכם לקראת משחק החוץ מחר(אצטדיון המושבה, 16:00) מול בני יהודה בו גם יערוך המאמן עמיר תורג'מן את הופעת הבכורה שלו על הקווים. המאמן סיפר על הכנות הקבוצה לקראת מחר והתחושות שלו מהאימונים שערך עד כה: "התחושה מאוד טובה, פגשתי כאן חברה שרוצים לעבוד ולהצליח. קבוצה עם הרבה פוטנציאל ויכולות והכל צריך להיות מגובה בתוצאות ובמשחקים שבהם אנחנו צריכים את התוצאות".

תורג'מן ושחקני סכנין באימון

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

על המטרות שלו יחד עם קבוצתו החדשה הוסיף: "אני לא רוצה לדבר יותר מדי על העבר, קיבלתי קבוצה שהייתה במשברון קטן ומשם אנחנו מתרוממים בעבודה נכונה וקשה. אנחנו בסך הכל עובדים 10 ימים אבל העברתי להם הרבה חומר שאני רוצה שיבוא לידי ביטוי במגרש. המטרה היא באמת פלייאוף עליון אבל קודם כל לייצב את ההגנה ולעשות את הדברים נכון בהתקפה ואז אני בטוח שהפלייאוף העליון יהיה בהישג יד".

בנוגע לבחירות ההרכב והסגל מבין שחקני הקבוצה הבכירים והצעירים יותר אמר: "לא חושש מההתמודדות עם שחקנים, הדרך הנכונה היא שקיפות מלאה ולהסביר הכל בתיאום ציפיות. כל אחד שיביא את הכישרון שלו, אני מאמין בשוויון וערכה הדדית ומצד שני שהם יודעים שאני המאמן והם השחקנים ומשם נתקדם".

ולסיום התייחס לסגל החסר איתו מגיע מחר וההיערכות ליריבה בני יהודה שעד כה מסתמנת כאחת הקבוצות הטובות והאטרקטיביות בליגה: "ברור שהחסרונות משמעותיים, עם זאת יש לנו שחקנים טובים ועבדנו גם על ההגנה וסידרנו אותה, אני מקווה שזה יבוא לידי ביטוי מחר. בני יהודה בתקופה טובה ומצוינת, עם שחקני התקפה מהירים וטובים ולכן נצטרך קודם כל לשמור עליהם ועל השער שלנו נקי, השער שנכבוש יגיע".

התלבטות בחלק הקדמי. אקפביו

צילום: מועדון כדורגל בני סכנין

בנוגע להרכב, מסתמן כי מי שיקבלו את הקרדיט במקומם של עלי עותמאן ועוביידה חטאב המוצהבים הם איהאב שאמי ועלי אבו ריא, ובמרכז ההגנה צפוי לפתוח מארון גנטוס לצדו של אלבין פנישי. בחלק ההתקפי ההתלבטות גדולה יותר כאשר תורג'מן יצטרך לקבל החלטה בנוגע למחליפו של פיראס מוגרבי ומסתמן שההתלבטות בשלב זה היא בין מוחמד כליבאת לג'ורג' אקפביו.

גם היו"ר מוחמד אבו יונס נכח באימון וערך שיחה עם השחקנים כאשר בין היתר אמר: "ממחר אנחנו מסתכלים למעלה, על פי רמת השחקנים שלנו פה לא מתאים שנהיה איפה שהיינו במחזור האחרון. אני מבקש מחויבות, הייתי מרוצה בניצחון מול אשדוד רק מהתוצאה אבל לא מהיכולת, ספגנו שערים שלא מתאימים לליגת העל".

אבו יונס ושחקני סכנין

#בניסכנין

כתבות נוספות