עיסא נג'ידאת: "לא מתבייש להגיד שערערה יכולה לעלות ליגה, מצפה לנו משחק קשה מחר"

מאמן הפועל בני ערערה לקראת החזרה מהפגרה במשחק מול כפר קרע: "מצפה לנו משחק קשה מאוד. המטרה שלנו להיות קבוצת צמרת אטרקטיבית, לא מתבייש להגיד שהקבוצה שלי יכולה לעלות ליגה". 

 

הפועל בני ערערה יצאה לפגרה במומנטום חיובי לאחר ניצחון גדול בו כבשה חמישייה לרשתה של הפועל דלית אל כרמל, זאת בתוך רצף של ארבעה משחקים ללא הפסד בהם ניצחון עם חמישייה נוספת שכבשה לרשתה של הפועל טירת כרמל ובכך גם חזרה הקבוצה לתמונת החמישייה הראשונה בטבלת הליגה.

 

מאמן הקבוצה עיסא נג'ידאת שהגיע אליה אשתקד ומאז מצליח להוביל אותה בצורה מצוינת, סיפר על ניצול הזמן שלו יחד עם חניכיו במהלך הפגרה ולקראת המשחק הקשה שמצפה להם מחר(ג'סר אל זרקא, 10:00) מול השכנה איחוד בני כפר קרע: "עבדנו במהלך השבועיים האחרונים על שני נושאים חשובים, בשבוע הראשון ביצענו מנוחה אקטיבית לפצועים ואימונים קלים ויצאנו ליומיים גיבוש בוינגייט ובשבוע השני חזרנו לאימונים מלאים, עבדנו קשה וחזק לקראת המשחק הקשה הקרוב".

 

על השינויים בסגל שעברה קבוצתו לאחרונה הוסיף: "יש לנו סגל צעיר מאוד שמורכב ברובו שחקני בית ושחקנים מהסביבה, שחקנים מוכשרים מאוד וממושמעים מאוד. שחקנים רציניים שרוצים להתקדם ולהצליח. במהלך החודש עזבו אותנו מסיבות אישיות שלושה חלוצים טובים מאהר ג'בארין, מוחמד זועבי ומוחמד עקל ובשלב זה אין חלוץ בסגל אבל יש לי התקפה ומשחק התקפי מצוין".

 מאמין בסגל. נג'ידאת

צילום: עובאדה אכתילאת

 

לקראת המשחק הקשה מול היריבה כפר קרע, שתעלה על כר הדשא ללא המאמן ריאן טאהא על הקווים לאור הרחקתו, אמר: "היא קבוצה קשה מאוד ויש לה שחקנים טובים מאוד, מצפה לנו משחק מאוד קשה". 

 

לסיום סיפר עיסא נג'ידאת על הצלחתו האישית בערערה והמטרות שלו ושל קבוצתו להמשך העונה: "יש לנו הנהלה מצוינת שבהזדמנות זו אני מודה להם. אני נהנה מאוד בקבוצה ובכפר ומרוצה מאוד מהיכולת של השחקנים והתוצאות שלנו עד כה. המטרה שלנו היא להיות קבוצה צמרת אטרקטיבית ותוססת שתתמקם בחמישייה הראשונה,אני לא מתבייש להגיד את זה יש לי קבוצה שיכולה לעלות ליגה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload