בדארנה לקראת הפועל רמת גן: "אנחנו לא מפחדים מאף קבוצה ותמיד באים לנצח"

מידו בדארנה לקראת החזרה של אכסאל מהפגרה במשחק(שישי, 15:00) בו תארח את הפועל רמת גן: "אנחנו לא מפחדים מאף קבוצה ותמיד באים לנצח. היכולת שלי? מי שעובד קשה בסוף קוצר את הפירות, מסתכל על זה שאני עוזר לקבוצה ולא מעבר". 

הפועל אכסאל היא ללא ספק אחת הקבוצות המסקרנות של העונה בליגה הלאומית. העלייה ההיסטורית של הקבוצה גרמה להרבה אושר ושמחה לאנשי הכפר קטן בעל קהל האוהדים הנאמן שהולך אחרי קבוצתו באש ובמים, כל זאת בעוד הקבוצה ללא תקציב גדול, אך עם צוות מנהלים שבראשם עומד היו"ר בהאא חליל אשר מתחילת העונה הצליח באמצעים הקיימים להביא שחקנים משמעותיים ולבנות שלד חזק לקבוצה שעל אף פתיחת העונה הקשה, מוכיח שהוא עוד לא אמר את המילה האחרונה במאבקי ההישארות לעונה נוספת בליגה. 

הימים שעברה אכסאל מפתיחת העונה ועד היציאה לפגרה לא היו פשוטים. כזכור, העונה נפתחה ברוח סערה שלילית אך מאז מינויו של המאמן אדהם האדיה ומספר שינויים בסגל, מסתמן שהיא עלתה על הדרך הנכונה ומצליחה להיאבק משחק אחר משחק על מקומה בליגה ולהשיג נקודות. אחד השינויים המשמעותיים שנעשו בסגל הקבוצה הוא צירופו של קשר בני סכנין מוחמד

(מידו) בדארנה עמו שוחחנו על החוויה האישית והקבוצתית באכסאל בשבועות האחרונים. ראשית סיפר בדארנה על הזמן אותו ניצלו במהלך הפגרה: "המאמן אדהם נתן לנו חופש של כמה ימים כדי לנקות את הראש ולחזור עם אנרגיות חדשות ומיד לאחר מכן חזרנו להתאמן חזק".

 בדארנה במדי הפועל אכסאל

צילום: עובאדה אכתילאת

רואים שבאת רעב להצליח באכסאל. אחת הסיבות היא שאתה גם רוצה להוכיח שיש בך דברים שאולי פספסו בסכנין?   "אני תמיד רעב לשחק כדורגל, לא קיבלתי המון דקות להוכיח את עצמי בסכנין מכל מיני סיבות ופה אני מקבל את הבמה ובית חם וברוך השם הולך לי טוב". 

פתחת ביכולת מצוינת ואף כבשת שערים קריטיים ומכריעים, היכולת הזו נשמרה ברוב המשחקים שלך עד כה. אתה מרגיש את הציפייה להמשיך בה ושאתה עושה שינוי בקבוצה?  "אני מסתכל על זה שאני עוזר לקבוצה שלי ולא מעבר. אני חושב שמי שעובד קשה בסוף גם קוצר את הפירות על כך, אני ממשיך לעבוד עוד יותר קשה וזה עושה אותי רעב יותר לעוד ועוד".

אכסאל עם אדהם האדיה היא אכסאל אחרת, במצב שלכם היום אתם לא חוששים להגיד שאפשר לנצח משחק כמו זה שמצפה לכם בשישי מול הפועל רמת גן? "אדהם עושה עבודה מצוינת ואפשר לראות את זה על המגרש ולפי תוצאות, הוא סידר את המשחק שלנו וחיבר אותנו יותר. הליגה הלאומית לא קלה אבל אנחנו לא מפחדים מאף קבוצה ותמיד באים לנצח". 

בנושא אחר, הקבוצה תפעל בימים הקרובים להעברתו של המגן יובל יוסיפוביץ' בבקרה התקציבית, אשר מתאמן עם הקבוצה מעל חודש והינו שחקן חופשי בימים אלו. כאמור העברתו תושלם רק לאחר סגירת תשלומי הקבוצה אל מול הבקרה.

#הפועלאכסאל

כתבות נוספות