סתיו פלזנטל: "אם טירה תרצה היא גם תגיע ללאומית, אנחנו יכולים להתמודד בצמרת"

שוער טירה סתיו פלנזטל על ההכנות לקראת החזרה מהפגרה ומשחק הבית מול צור שלום: "הם קבוצת צמרת לכל דבר, מצפה לנו משחק קשה. ההתמודדות בצמרת? זה המקום של טירה, היא בנויה ליותר מליגה א' ואם היא תרצה היא גם תגיע ללאומית". 

 

במ.ס טירה יצאו לפגרה באווירה חיובית מאוד לאחר רצף של שני ניצחונות, האחרון שבהם בתוצאה 2-0 על בני זלפה. מוחמד סמארה וחניכיו ניצלו את ימי הפגרה בעיקר להתאוששות הן מפציעות של חלק מהשחקנים והן בכדי לצבור כוחות מחודשים שיכינו אותם ליריבה המצפה להם בשישי הקרוב מכבי צור שלום במטרה למנוע ממנה לעצור את הרצף המרשים שעשתה הקבוצה שתפסה את המקום השלישי והתברגה בצמרת. 

 

אחד מהשחקנים היציבים ביותר בקבוצה אשתקד והעונה הנוכחית הוא סתיו פלזנטל שבזכות יכולת מצוינת אותה מפגין זוכה להרבה מחמאות מצד הצוות המקצועי בטירה. שוחחנו עם השוער על התחושות בקבוצה בימים האחרונים וההכנות לקראת החזרה הרשמית מהפגרה והמשחק הביתי מול מכבי צור שלום: "התרכזנו במהלך הפגרה בלתת לשחקנים לצבור כוחות להמשך העונה, עברנו עד כה שליש עונה ועמדנו במטרות שלנו שהן לסיים בין השלוש הראשונות. היו לנו גם הרבה פצועים וזה נתן לנו זמן התאוששות לשחקנים, גם אני באופן אישי סבלתי מרגישות ודלקת בברך וניצלתי את הזמן בכדי להתאושש".   

 

על היכולת אותה מפגין וההשתלבות הטובה בטירה: "זכור לי היטב היום הראשון שהגעתי לטירה ובו היה משחק חם נגד באקה, כבר שם הרגשתי את החום והאהבה של האנשים. נכנסתי מהר מאוד לעניינים, מעניקים לי כאן אווירה ביתית וההוכחה היא שרוב הסגל מהעונה שעברה נשאר כאן כי הוא מאוד מרוצה". 

השתלב מצוין בטירה. פלזנטל

צילום: נזיה סולטאן

 

האם מ.ס טירה בנויה למאבקי צמרת עד סוף העונה?

"המקום של טירה זה בצמרת והמקום הזה בנוי ליותר מליגה א'. אם טירה תרצה יותר היא גם תגיע ללאומית, היא ראויה. הקהל שלה הכי טוב בליגה, קהל שתומך ועוזר בכל מצב יחד אנשי טירה שהם מדהימים ותומכים גם שהולך וגם כשלא הולך. לא מובן מאליו בליגה א' שיגיעו 200 אוהדים אחריך למשחק חוץ ב'שעות לא שעות'".

 

האם טירה יכולה להתמודד לטווח ארוך עם קבוצות שעשו רכש מאסיבי כמו באקה אל גרבייה ואום אל פחם?

"בהחלט. אנחנו קבוצה חזקה שיכולה להתחבר ולהתמודד חזק בצמרת הגבוהה. טירה של העונה משחקת ממשחק למשחק, יש לנו מטרה להיות בצמרת ובפלייאוף העליון ונתקדם שלב אחר שלב, חושבים רק על עצמנו, לא על באקה ולא על אום אל פחם".

 

איך השחקנים קיבלו את הזעזועים שהיו בעמדת המאמן שבסופו של דבר החליט להישאר בקבוצה ומאז אתם שומרים על רצף חיובי?

"ההנהלה והצוות השכיחו את העניין הזה מהר והוא לא השפיע. מאוד רצינו שסמארה ימשיך, הוא מכיר את המקום הזה הכי טוב ותומך בשחקני הבית וגם אותנו, מי שלא שחקן בית, הוא מקדם. סמארה מאוד חשוב ולא רצינו לוותר עליו. אנחנו מודעים גם לדברים שצריך לשפר, וכל עוד אתה מנצח תמיד יותר קל לשפר את הטעויות והדברים הלא טובים. ייאמר לזכותם של סמארה והיו"ר עבד טיטי והייתם עושים עבודה שקטה ותמיד יודעים להרגיע". 

 

איך מתכוננים למכבי צור שלום, שעד כה מסתמנת כאחת הקבוצות האטרקטיביות בליגה?

"הם אכן הפתעה עד עכשיו, הם בעצמם לא ציפו להתברג בחלק העליון של הטבלה ומבחינתנו הם קבוצת צמרת לכל דבר . אנחנו מכבדים אותם מאוד ומתייחסים למשחק הזה בחשיבות רבה, הם ניצחו פעמיים בבאקה וגם את זה אנחנו יודעים ומתייחסים לזה בהתאם. מצפה לנו מלחמה ומשחק קשה מאוד". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload