מוחמד עקל חתם בהפועל כפר כנא

הקשר נפגש עם נציגי הנהלת הקבוצה בשעה זו וסיכם סופית את הצטרפותו וחזרתו לליגה א'. 

לאחר צירופו של החלוץ פאיק מחאמיד, בכפר כנא חיפשו חיזוק נוסף להתקפה, זאת לאחר קבלת הבשורה על היעדרותו של מוחמד קנוואתי שעבר ניתוח בעקבות שבר בכתף וצפוי להיעדר עד תום העונה. מי שהעלה עניין רב אצל המאמן אחמד סבע הוא קשרה של הפועל בני ערערה מוחמד עקל, שגם באקה גיששה אצלו בימים האחרונים ואשר הוא מוערך מאוד על ידו ואף שיחק תחתיו אשתקד בתקופה בה אימן את הפועל אום אל פחם. כעת, חזר אליו בשנית אך הפעם במדי הפועל כפר כנא.

עקל, תושב ערערה, ביקש את שחרורו מקבוצתו בליגה ב' במדיה פתח את העונה ובשעה האחרונה קיים פגישה עם נציגי המועדון על מנת להשלים את מעברו ובכך התחזקה כפר כנא בחוליית ההתקפה שלה רגע לפני משחק החוץ הקשה שמצפה לה בשבת הקרובה עם החזרה מהפגרה מול המוליכה הפועל באקה אל גרבייה. 

מוחמד עקל אמר לאחר החתימה: "אני שמח להצטרף להפועל כפר כנא ולחזור לשחק תחת המאמן אחמד סבע שמאמין בי מאוד. אני מודה להפועל בני ערערה על התקופה המשותפת מפתיחת העונה, אך הבחירה שלי הייתה אך ורק מקצועיץ איך להתקדם ולחזור לשחק בליגה בכיר יותר. אתן מעצמי הכל למען הקבוצה במטרה להשיג יחד את המטרות ובאופן אישי כדי לרשום עונה טובה בליגה א'". 

מוחמד עקל במעמד החתימה

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות