אבו ליל: "ראינו שצריך זעזוע כדי שלא ימשיך כדור שלג שלילי בריינה". אדהם והישאם זועבי ידריכו את הקבוצה

המאמן סאלח אבו ליל עזב את מכבי ריינה: "ראינו שצריך זעזוע כדי שלא ימשיך כדור שלג שלילי, הקבוצה חייבת שיפור כדי להתמודד עד הסוף". אדהם זועבי מונה למאמן הקבוצה, הישאם זועבי לתפקיד המנהל המקצועי. 

 

אחת מהמתחרות החזקות בצמרת ליגה ב' מחוז צפון ב', ערכה זעזוע על הקווים כאשר נפרדה מהמאמן סאלח אבו ליל, איתה המשיך עוד מהעונה שעברה, ומינתה במקומו את הצמד אדהם והישאם זועבי לתפקידי המאמן והמנהל המקצועי, בדומה למה שעשה האחרון בדבורייה לצדו של חנא פרהוד בשלבי הסיום של העונה שעברה. 

 

ריינה הנמצאת במרחק ארבע נקודות מדבורייה, מצפה שהשינוי יעשה לה טוב ויחזק אותה במאבקי הפסגה מול המוליכה שאיבדה השבוע לראשונה נקודות ליגה. בנוסף לזעזוע בעמדת המאמן, גם החלוץ מוחמד עואד הודיע כי סיים את דרכו בקבוצה. 

 

המאמן היוצא סאלח אבו ליל אמר: "לאחר פתיחת עונה מצוינת בליגה ובגביע, הקבוצה מורכבת משחקני הכפר עם חיזוק טוב אך חייב שיפור כדי להתמודד על העלייה עד הסוף. הייתה לנו נפילה בשני המשחקים האחרונים ולאחר ישיבה עם ההנהלה ראינו בהסכם הדדי שצריכים זעזוע בקבוצה כך שלא ימשיך כדור שלג שלילי בתוצאות, קיבלתי על עצמי את האחריות למען טובת הקבוצה שהיא מעל כולם. מכאן אני מודה להנהלה על התמיכה ושיתוף הפעולה במשך שנה וחצי שהיו לי בריינה, לשחקנים על המאמץ שלהם ומאחל להם המון הצלחה בהמשך הדרך". 

 

על מחליפיו והמינוי של תפקיד המנג'ר לראשונה בקבוצה: "אני לא יודע מה הם חושבים, זו הראיה וההחלטה שלהם ואני מאחל להם הצלחה".

 

לסיום הוסיף בנוגע לעתידו: "יש לי הצעה מליגה ב', אני אקח את הזמן וההחלטה הנכונה בהתאם".

 סאלח אבו ליל / צילום: הדף הרשמי מכבי ריינה

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload