הרגע הגורלי של נבחרת ישראל הגיע: "כמו שלסקוטים יש את הביטחון שלהם, גם לנו יש את שלנו"

הערב(21:45) הרגע המכריע של נבחרת ישראל. אנדרי הרצוג וחניכיו יכולים לעשות היסטוריה: "סטטיסטיקות תמיד משתנות ונקווה שזה יקרה". דאבור, טאהא, כיאל, נאתכו וטוואטחה צפויים להמשיך בהרכב. 

 

הערב ייערך המשחק הגורלי של נבחרת ישראל במסגרת ליגת האומות בו תפגוש את סקוטלנד לדו קרב בו היא יכולה להכריע את ראשות הבית ולעשות הישג מרשים ביותר לו מייחלים האוהדים אשר יצפו בתשעים הדקות המכריעות בהתרגשות רבה. 

 

בצד המקצועי, סף הדריכות אצל השחקנים עלה ביממה האחרונה וזאת בעיקר לאור העובדה שהיריבה הסקוטית, על אף כל התחזיות והפרשנויות על אי השקט בחדרי ההלבשה שלה, הצליחה להביס את האלבנים וקיבלה דחיפת ביטחון גדולה לקראת המפגש הערב כאשר בנבחרת יודעים שגם תוצאת תיקו תספיק בכדי לעלות, אך מזכירים בכל הזדמנות ש"לשחק על תיקו" לא יהיה התדרוך של המאמן אנדי הרצוג הערב. בנוגע להרכב, צפוי המאמן להמשיך עם אותם אחד עשר מהמשחק האחרון בהם נמצאים מואנס דאבור, טאלב טוואטחה, בירם כיאל, ביברס נאתכו ולואי טאהא. 

 

קפטן הנבחרת ביברס נאתכו אמר במסיבת העיתונאים שנערכה אמש בסקוטלנד: "סטטיסטיקות תמיד משתנות ונקווה שזה יקרה מחר, אבל אנחנו לא מסתכלים על מה שהיה בעבר. יש לנו נבחרת טובה ואנחנו מאמינים בעצמנו, נבוא לנסות ולעשות את העבודה שלנו". 

 

על היריבה הסקוטית: "הניצחון נתן להם הרבה ביטחון, הם שינו שיטה ושחקנים. זה לא יהיה אותו המשחק כמומבארץ אנחנו יודעים. יש להם פה דחיפה מהקהל, אבל כמו שיש להם את הביטחון שלהם גם לנו יש את הביטחון שלנו".  

מואנס דאבור באימון המסכם

צילום: ההתאחדות לכדורגל 

 

מבין המצטיינים במשחקים האחרונים היו המגן טאלב טוואטחה המשתלב נפלא בשיטת המשחק של האוסטרי והרבה ציפיות יהיו ממנו הערב, דאבור המסוכן ברחבה עם שיתוף פעולה מצוין לצד ערן זהבי אותו מצפים לראות גם מול הסקוטים ונאתכו וכיאל עמודי התווך במרכז המגרש. כמו כן על ספסל הנבחרת נמצאים החלוץ המצוין דיא סבע שנמצא בכושר נפלא והבלם עאיד חבשי.

 

במידה ויצליחו שחקני הנבחרת לסיים בתיקו או ניצחון הערב מול הסקוטים, יבטיחו את מקומם בראשות הבית ויעפילו לשלב הבא, מה שיכול להיות רגע היסטורי גדול עבור הנבחרת ואוהדיה כאשר על אף שהמשחק מתקיים אצל הבקוטים, המתח וההתרגשות מורגשים היטב אצל האוהדים כאן בארץ המחכים בכיליון עיניים לראות האם הרגעים היפים שראינו מהנבחרת במשחקים האחרונים יימשכו לעוד ערב אחד, הערב הגורלי ביותר שלה.  

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload