ליגה ב': דבורייה איבדה נקודות מול נג'ידאת, מכבי טמרה לא עוצרת בפסגת המחוז המקביל

סיכום המחזור העשירי בליגות ב' צפון: דבורייה איבדה נקודות ראשונות העונה מול נג'ידאת, ערערה הביסה את הפועל דליה. במחוז המקסיל מכבי טמרה לא עוצרת בפסגה. 

 

מחזור נוסף בליגה ב' הסתיים לאחר שסיפק חנו מפגשים מסקרנים ומותחים כאשר במחוז א' הפער בין שתי המוליכות עומד בעינו לאחר שניצחו את מכבי נחף והפועל בני טמרה. מנגד, במחוז המקביל דבורייה איבדה נקודות לראשונה העונה מול נג'ידאת, מוסמוס פספסה את ההזדמנות לצמק את הפער ואילו ערערה בדרך הנכונה להיכנס חזק למאבקי הפלייאוף.


ליגה ב' צפון א'
מכבי טמרה 0-2 מכבי בני נחף 

המוליכה אירחה במגרשה העירוני בטמרה למשחק צמרת את מכבי נחף שרצתה לכפר על ההפסד בשבוע שעבר מול ממב"ע ולחזור להיאבק על המקום בפלייאוף העליון. שערים אחמד חג'יר והבלם אדהם פלאח העניקו את הניצחון למכבי טמרה, ששומרת על המקום הראשון ופער שלוש הנקודות מבועיינה הרודפת אחריה.


הפועל בועיינה 0-1 הפועל בני טמרה

בועיינה ששמרה על מרחק סביר מטמרה בזכות ניצחון קשה על עראבה בשלישי האחרון, אירחה בשישי את הנציגה השנייה מהעיר טמרה. שער של ח'אלד סלימאן העניק ניצחון לבועיינה ששומרת על המקום השני בטבלה ומרחק שלוש הנקודות מהמוליכה, ואילו טמרה תוכל להתנחם בכך שהקבוצות במקומות האחרונים איבדו נקודות ובכך היא שומרת לעצמה על פער סביר מהמקום המוביל למאבקי התחתית.

ממתינים להזדמנות לצמצם את הפער. בועיינה

צילום: הדף הרשמי הפועל בועיינה

 

סקציה מעלות 1-2 הפועל בני ממבע הגליל והגולן

לאחר סדרה של ניצחונות ותוצאות חיוביות שקירבה אותה לשתי המוליכות, יצאה ממב"ע הגולן בשישי למשחק חוץ קשה מול מעלות שמצידה קיוותה לעצור את סחף התוצאות הלא טובות מהשבועות האחרונים. איתן אדרי וסאמר חמוד העלו את מעלות ליתרון כפול במחצית הראשונה, עאמר אבו ג'אבל רק צימק לממב"ע שבעקבות ההפסד התרחקה משתי המוליכות ואילו מעלות יכולה לנשום לרווחה מהניצחון הזה, שמרחיק אותה עד כחמש נקודות מהמקום הלפני האחרון כשעוד במאזנה משחק חסר נגד כפר מנדא שצפוי להתקיים ב-27 לחודש. 

 

אחי עכו 2-0 עירוני כאבול 
אחי עכו שהגיעה לאחר רצף של שני ניצחונות, רצתה להשיג את השלישי מול כאבול שמצדה רצתה לנצח ולהתקרב לחמישייה הראשונה. שערים של שאדי חמדאן ואחמד חטיב העניקו את הניצחון לחניכיו של איציק דדון, שמתקרבים לחמישיה הראשונה, מיקום שמוכר היטב לקבוצה שבארבע השנים האחרונות דורגה במקומות האלה והשתתפה במשחקי המבחן באופן קבוע. 


מכבי צעירי שפרעם 6-0 מועדון ספורט צעירי כפר כנא
צעירי שפרעם הסובלת מבעיות כספיות ובארבעת המחזורים לא קיימה את משחקיה, חזרה השבוע הזה לשחק ואירחה בביתה את מועדון ספורט צעירי כפר כנא שמצדה רצתה  להשיג ניצחון שני רצוף שירחיק אותה מקרבות התחתית. על כר הדשא, מוהנא ראדי(שלושער), מוחמד עואודה(צמד) ואדהם טאהה העניקו את הניצחון לחניכיו של מוחמד עבאס.


במשחקים נוספים ניצחה מג'ד אלכרום בתוצאה 1-2 את אלנהדה נצרת ובית"ר נהריה ניצחה בתוצאה 1-2 את מכבי ירכא. המשחק של כפר מנדא ועראבה נדחה לשבוע הבא.

ליגה ב' צפון ב'
מ.ס דבורייה 0-0 מכבי אחמד נג'ידאת

במשחק המרכזי של המחזור אירחה המוליכה המושלמת מדבוריה את הרביעי מכבי אחמד נוגידאת. שופט המשחק אלברט אופק אישר את קיומו של המשחק, זאת למרות שאנשי הקבוצות מחו על תנאי מגרש לא טובים והרבה שלוליות של מים על כר הדשא. במשחק עצמו השחקנים התקשו להביא לידי ביטוי את יכולתם וההתמודדות הסתיימה בתיקו אפס וחלוקת נקודות, משמעותו איבוד נקודות ראשונות לדבורייה העונה אך עם זאת, הקבוצה שומרת על המקום הראשון. 

שחקני הקבוצות על כר הדשא הרטוב

צילום: הדף הרשמי מ.ס דבורייה


הפועל טירת הכרמל 1-2 הפועל בני פרדיס
המגרש העירוני בטירת כרמל אירח בשישי בצהריים משחק דרבי כשהפועל המקומית אירחה את השכנה מפרדיס כאשר מדובר במפגש בין שתי קבוצות אמצע טבלה, השואפות להתברג בחלק העליון של הטבלה. רביב טורונטו העלה את המארחים ליתרון, אימאם מרעי השווה את התוצאה לפריידיס וינון ברקוביץ' עם שער בדקה ה-93' העניק את הניצחון לטירת הכרמל. 

 שחקני טירת כרמל ופרדיס

צילום: הדף הרשמי הפועל טירת כרמל


הפועל בני מוסמוס 1-2 מכבי אחי אכסאל

בני מוסמוס קיוותה לנצל את המעידה של דבוריה ולהקטין את הפער ממנה לארבע נקודות ובשבת הייתה לה ההזדמנות לעשות זאת כשאירחה בברטעה את מכבי אחי איכסאל שבשבועות האחרונים מתחילה להזכיר לנו את מכבי איכסאל של השנים הקודמות. פאדי דראושה העלה את איכסאל ליתרון, נאיל עויסאת השווה למוסמוס ומוחמד שבלי כבש בדקה האחרונה לאיכסאל שער שחתם את תוצאת המשחק והעניק לה ניצחון שקירב אותה למאבקי הפלייאוף העליון. לעומתה, מוסמוס במקום לצמצם את הפער מדבורייה הגדילה אותו לשבע נקודות. 

 

הפועל בני ערערה 1-5 הפועל דליית אלכרמל
בדומה לזלפה שאתמול נדדה עד שפרעם בכדי לארח את משחקה הביתי, גם ערערה נאלצה לעשות מסלול דומה בכדי לארח את האחרונה דליית אל כרמל רק שהיא נדדה עד כפר כנא. על כר הדשא, כצפוי ערערה השתלטה על המשחק וניצחה בזכות שערים של עודאי בדראן, עומר מרעי ווליד סידאוי (שלושער בו כבר את שערו השביעי העונה) וערערה השיגה ניצחון שהכניס אותה חזק למאבק על הפלייאוף העליון. לעומתה, דליה נותרה עם מאזן עגום של אפס נקודות.

שחקני ערערה / צילום: הדף הרשמי הפועל בני ערערה 

 

מועדון כדורגל סנדלה 1-1 איחוד בני באקה

במפגש אמצע הטבלה אירחה סנדלה גלבוע את איחוד בני באקה. הצופים נאלצו לחכות תשעים דקות בכדי לראות את השער הראשון שנכבש על ידי איהאב מסארוה מבאקה, בתוך תוספת הזמן עמית דהן השווה לסנדלה מפנדל והקבוצות הסתפקו בנקודה כל אחת.

המשחק של בית שאן ומכבי ריינה לא נערך בשל בעיה באיתור מגרש חלופי, רמות מנשה ואיחוד בני כפר קרע נחו השבוע. 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload