כיאל: "מול סקוטלנד תהיה אופרה אחרת, נלך כמו גברים"

גוואטמלה נותרה מאחור, הפנים לעבר סקוטלנד: לאחר שלא התקשו כלל במשחק הידידות, שחקני הנבחרת מתכוננים למשימה האמיתית המצפה להם ביום שלישי. כיאל: "מול סקוטלנד זו תהיה אופרה אחרת, נלך כמו גברים". דאבור: "היה לי חשוב להבקיע, האווירה בנבחרת מצוינת".

לאחר הניצחון הקליל במשחק הידידות מול נבחרת גוואטמלה אמש(חמישי) בנבחרת ישראל כבר חושבים על המשחק הקשה מול סקוטלנד במסגרת ליגת האומות שמצפה להם בשלישי הקרוב בו המטרה היא לנצח, על אף הידיעה שגם תיקו יספיק בכדי להכריע את המיקום בראשות הבית.

אין ספק שהמשחק מול גוואטמלה תרם הרבה לביטחון של שחקני נבחרת ישראל. טוואטחה כבש את שער הבכורה שלו במדים הלאומיים, דאבור הצטרף לחגיגה עם צמד, סבע שנכנס כמחליף הוסיף גם הוא צמד וכבש את שערו השלישי תוך שני משחקים במדי הנבחרת, כיאל רשם בישול והופעה מצוינת ואילו הקפטן נאתכו רשם שני בישולים משלו והיה בורג משמעותי גם הוא. כאמור דאבור, כיאל, טוואטחה ונאתכו צפויים לפתוח בהרכב של הרצוג גם במשחק מול סקוטלנד ומי שעשוי להצטרף אליהם הוא הבלם לואי טאהא שגם פתח בהרכב אמש במשחק הידידות.

כבש את שערו השלישי במדי הנבחרת. דאבור

צילום: ההתאחדות לכדורגל

החלוץ מואנס דאבור אמר לאחר המשחק: "היה חשוב לי להבקיע, הרבה זמן לא הבקעתי בנבחרת. אני פה כמה משחקים עם הצוות החדש מרגיש מצוין ומקבל את הביטחון שאני צריך, עושה עבודה טובה ושמח מאוד שהיום גם הבקעתי זה היה חשוב לי. אני מקבל את כל הביטחון בעולם מהצוות ובכל מקום שקיבלתי את האמון ודקות המשחק שמגיעות לי תמיד החזרתי על המגרש. עשינו משחק טוב אמנם לא יריבה לא כל כך חזקה אבל חשוב שעשינו את המשחק קל בשבילנו. פתחנו טוב וסיימנו טוב, האווירה מצוינת".

בירם כיאל הוסיף: "ההצלחה של הנבחרת הזאת בשלושה משחקים אחרונים זה הביחד ולעשות הכל אחד בשביל השני, בגלל זה כולם נהנים ממנה וגם אנחנו וצריכים עכשיו להמשיך הלאה. הראינו דברים יפים ונהנינו מהמשחק, גם האוהדים נהנו. החלוצים נתנו את הגולים ונהנים גם מזה. ביום שלישי תהיה אופרה אחרת וכבר מחכים למשחק".

שער בכורה לטוואטחה

צילום: ההתאחדות לכדורגל

על היריבה הסקוטית שמצפה להם בשלישי אמר כיאל: "אמרתי את זה גם אחרי שניצחנו את סקוטלנד בארץ, הכדורגל הסקוטי וגם הקבוצות טובות יותר בבית מאשר בחוץ וזה יהיה משחק שונה שם מול האוהדים והטירוף, קצב המשחק יהיה מטורף. מנסים לתת טיפים קטנים גם לשחקנים אבל בגדול אנחנו מוכנים גם מנטלית ויודעים מה מוטל עלינו. נלך כמו גברים".

המגן טאלב טוואטחה שנשאל על גם על הקריירה האישית שלו מחוץ למשחקי הנבחרת אמר: "בפרנקפורט הולך טוב, בזמן הזה קשה להיכנס שם להרכב אבל אני בקשר טוב עם המאמן, הוא מחזיק ממני ובעזרת השם אקבל את ההזדמנות. מתי שיכניס אותי אתן את המקסימום".

#בירםכיאל #מונאסדאבור #טאלבטוואחה

כתבות נוספות