טירה המשיכה את המומנטום החיובי עם ניצחון על זלפה. סמארה: "לא מסתכלים על הטבלה"

טירה רשמה ניצחון שני רצוף בתוצאה 2-0 על בני זלפה שמצדה העמיקה את המשבר עם משחק חמישי ברציפות ללא ניצחון, אליחי צברי הכריע את ההתמודדות עם צמד. סמארה: "עשינו ניצחון חשוב, אנחנו קבוצה טובה אבל לא מסתכלים על הטבלה".

המגרש העירוני בשפרעם אירח היום(שישי) את המפגש המסקרן במסגרת המחזור העשירי של ליגה א' צפון בין המארחת הפועל בני זלפה לאורחת מ.ס טירה. בני זלפה שנאלצה לנדוד כ-30 קילומטרים צפונה בכדי לארח את משחקה הביתי בשל מחסור במגרשים פנויים באזור המשולש והמרכז שרובם נמצאים בעיצומו של הליך השזרוע, הגיעה למשחק אחרי רצף של ארבעה משחקים ללא ניצחון בהם שני הפסדים רצופים כשהאחרון היה בשבוע שעבר בנשר ובהיבט הסגל, גם השבוע נאלצה הקבוצה להסתדר ללא הבלם אבי צבאג הפצוע. מנגד, טירה הגיעה למשחק כשהיא מעודדת מהניצחון המוחץ בשבוע שעבר על הפועל הרצליה וחניכיו של מוחמד סמארה מקווים לנצח וליצור רצף של ניצחונות, דבר שידעו כי יכול להקפיץ אותם לחמישייה הראשונה.

על כר הדשא, טירה פתחה טוב יותר את המשחק וניסתה לעלות ליתרון מוקדם. בדקה ה-18' קיבלנו את השער הראשון במשחק כשרביד גזל הגביה כדור לראשו של אליחי צברי שכבש וקבע יתרון 1-0 מהיר לקבוצתו. מיד לאחר השער זלפה ניסתה לחזור למשחק אך התקשתה ליצור מצבי כיבוש מסוכנים.

צברי מול מואמן אגברייה

צילום: נזיה סולטאן

למחצית השנייה זלפה עלתה אחרת והחלה לתקוף את שערו של סתיו פלזנטל, אך הניסיונות שלה לא הבשילו לכדי מצבים מסוכנים ונעצרו אצל הגנת טירה. מנגד, חניכיו של סמארה שיחקו על מתפרצות והגיעו לשני מצבים מסוכנים שבאחד מהם בעיטה של אליחי צברי חמקה ליד הקורה ובשני בעיטתה של מתנאל טדסה נהדפה על ידי חמזה שוערה של זלפה.

בדקה ה-65' קיבלנו שער נוסף כאשר ניר עזריה פרץ מאגף ימין, עקף את מגן זלפה ומסר רוחב לאליחי צברי שמחמישה מטרים בעט פנימה, שער שהקפיץ את מאה האוהדים שעשו את הדרך הארוכה מטירה. גם הפעם זלפה ניסתה לחזור למשחק, אך שוב נתקלה בהגנת הברזל של טירה ובשוערה המצוין סתיו פלזנטל שבדקה ה-75' הצליח להדוף כדור שטוח ומסוכן של סעיד דיאב.

יתרון שני השערים של טירה נשמר עד תום המשחק ובכך זלפה ספגה את הפסדה השלישי הרצוף והתרחקה כשלוש נקודות מהמוליכה באקה שטרם שיחה המחזור ויכולה עוד להגדיל אותו. בקבוצה ינסו למצוא את הנוסחה בכדי לעצור את כדור השלג מהשבועות האחרונים, אחרת הקבוצה עלולה למצוא את עצמה במאבקי התחתית. לעומתה, טירה רשמה ניצחון שני ניצחון רצוף שהעלה אותה מעל היריבה זלפה בטבלה וקירב אותה לחבורת הצמרת והעניק לה מקום בחמישייה הראשונה. כמו כן בקבוצה מקווים שפציעתו של אדם סולטן שמתח את השריר והוחלף, לא תהיה חמורה והשחקן יחזור במהרה להרכב.

עמיד קשוע מול מנאר דראושה

צילום: נזיה סולטאן

מאמן מ.ס טירה מוחמד סמארה אמר בסיום המשחק: "ניצחון מאוד חשוב, בינתיים לא מסתכלים על הטבלה אלא רק חשוב לנו לנצח ממשחק למשחק. רוצים לשמור על רצף הניצחונות ולהמשיך עם החגיגות והשמחה. אנחנו קבוצה טובה, סבלנו קצת מפציעות והרחקות אבל עברנו את זה, לא קל לקבוצות נגדנו. אנחנו לא קבוצה רכה ולא קל נגדנו".

על סגל הקבוצה: "בתחילת הליגה אמרו שהתקפה לא מבקיעה ואמרתי שזה יגיע בסופו של דבר. לצברי היה קשה להתאקלם וראינו היום כמה הוא התאקלם והתחבר לקבוצה".

לסיום הוסיף על האירועים האחרונים סביב מעמדו: "כשעשיתי את צעד ההתפטרות זה היה במחשבה של לקחת מנוחה אחרי חמש שנים בקבוצה. אני עושה עבודה מצוינת ואם לא הייתי עושה אותה מזמן הייתי הולך. ההתפטרות לא הייתה מקצועית. היו כמה מקרים באותו השבוע שהצריכו אותי להתפטר".

#מסטירה #הפועלבניזלפה

כתבות נוספות