אבו רקיק: "אם לא יביאו חיזוק אין סיכוי שאשאר בשפרעם"

המאמן התראיין לאחר התיקו מול כאוכב ודיבר על התנאי להישארותו בקבוצה: "אם יביאו חיזוק אין סיבה שאלך כי אני אוהב את המקוןם, אם לא יביאו אין סיכוי שאשאר". על נמיר אגא: "הוא לא נופל ממגנים בליגת העל, הוא בדרך הנכונה".

 

לאחר התיקו מול כאוכב, המאמן התראיין לאתר יאללה ספורט ואמר: "מרוצה מהיכולת היא הייתה יוצאת מן הכלל, הרבה כדורגל וקטעים טובים והשחקנים נתנו את כל מה שיש להם. מהתוצאה אני פחות שבע רצון כי יכולנו לנצח, אם ראיתם בתשעים דקות כאוכב בעטה אולי שתי בעיטות לעבר השער שלנו. קצת צורם לי התוצאה אבל אני לא חזיר גם ארבע נקודות בשבועיים היה חשוב להשיג אותן והפנים קדימה". 

 

על הסגל הצעיר שיש לו וההתמודדות להמשך אמר: "הקבוצה שלי חייבת מאוד חיזוק ובהקדם האפשרי כי אם אשאר עם הסגל הזה יהיה קצת קשה אבל לא רוצה לפגוע באנשים שמשחקים אצלי, יש לי אחלה ילדים אני לא מאמינים בשמות גדולים וסכומים מפוצצים, הילדים אצלי מרוויחים את הכיבוד קל של קבוצה אחרת בליגה אבל זו החכמה לעשות תלכיד אחד טוב. צריך שחקן או שניים עם ניסיון וכל השאר צעירים שישקיעו ויחלמו על העתיד שלהם. מעדיף שחקן צעיר ואנונימי שירוץ 8-9 קילומטר במשחק מאשר אחד שבע שלא יעשה 200 מטר במשחק. אני גאה שיש לי את השחקנים האלה והם נתנו לי". 

  הראיון המלא של אברהים אבו רקיק

 

בנוגע לעתידו בקבוצה הבהיר המאמן: "אני מחובר לעיר הזו ומאוד אוהב אותה ואת היחס הטוב אלי, הכי קל לקום ולעזוב ועוד לפני שאגיע הביתה אחתום בקבוצה אחרת. יש כאן אנשים מדהימים, קהל אדיר. אם יביאו חיזוק אין סיבה שאלך כי אני אוהב את המקום אבל היה ולא יביאו חיזוק כי אני רוצה ליהנות מהעבודה שלי ולא רק לקבל משכורת. אם לא יביאו את החיזוק אין סיכוי שאשר". 

 

באשר לנמיר אגא שהוא מהמצטיינים בקבוצה אמר לסיום: "הוא בתהליך של השתפרות מתמדת עם פוטנציאל אדיר. הוא עם טכניקה גבוהה מאוד והוא בתחילת הדרך שלו, אף אחד לא הכיר אותו לפני ואין לי ספק שהוא בדרך הנכונה ועוד יגיע לליגות הבכירות בארץ כי מגיע לו. הוא לא נופל מהמגנים בליגת העל". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload