איהאב גנאים: "היינו צריכים להיות היום במקום רביעי, מגיע לעודד קוטר להמשיך בתפקיד". מוגרבי

איהאב גנאים: "אני נותן מעצמי את המקסימום בכל משחק ואימון. הטבלה לא משקפת, היינו צריכים להיות מקום רביעי או חמישי. עודד קוטר? מגיע לו להמשיך". פיראס מוגרבי סובל מקרע במיניסקוס וייעדר מעל חודש.

הקשר שהצטיין בניצחון על מ.ס אשדוד לפני היציאה לפגרה, סיפר על תקופתו האחרונה בקבוצה: "בכל משחק אני נותן את המקסימום שלי ומנסה לעשות הכל בצורה נכונה. גם במשחק האחרון נתתי מעצמי את המקסימום והשער שכבשתי הוא רק בונוס, הכי חשובה העבודה במרכז המגרש. המקום שלי בהרכב? כשמשחקים לצד שחקנים בכירים כמו ראדי, ג'אבר וקלאודימיר זה גם נותן לי התלהבות ורצון לעבוד יותר קשה גם באימונים".

בנוגע להחלטה שצריכה להתקבל בעניינו של עודד קוטר אמר: "אני חושב שהוא מאמן טוב, הוא היה במועדון הרבה זמן ומכיר היטב את השחקנים והם אוהדים אותו, אני חושב שמגיע לו להמשיך. הוא באמת אוהד את המועדון ורוצה שהקבוצה תצליח".

החגיגות במשחק האחרון

צילום: מועדון בני סכנין

על מיקום הקבוצה בהתחשב בסגל הבכיר שבנתה הוסיף: "יש לנו סגל אחד הטובים שהיו בקבוצה בשנים האחרונות, הטבלה לא משקפת כרגע ומגיע לנו להיות במקום גבוה יותר - רביעי או חמישי. היו משחקים שסתם איבדנו נקודות".

לקראת המשחקים שמצפים להם לאחר הפגרה בהם יתמודדו עם קבוצות קשות בהם בני יהודה ומכבי חיפה: "בני יהודה קבוצה טובה עם מאמן טוב, אבל אנחנו לא פחות טובים מהם. זה יהיה משחק קשה אבל ניתן את המקסימום ונקווה לתוצאה טובה".

כאמור גנאים שרשם את אחד המשחקים הטובים אם לא הטוב ביותר שלו העונה, יקווה להמשיך לקבל את הקרדיט ולהפגין גם את אותה יכולת במשחקים הבאים. הרצון העז, המחויבות והשיפור המתמיד של הקשר לא נעלמו מעיני ראשי הקבוצה שכבר מעוניינים להחתימו על חוזה חדש אך הצדדים טרם דנו בנושא.

בקבוצה זיהו את הכישרון. גנאים

צילום: מועדון בני סכנין

בנושא אחר, בקבוצה התבשרו אמש על פציעתו של פיראס מוגרבי שכזכור, הוחלף בעקבותיה כבר במחצית הראשונה של המשחק האחרון ולאחרונה סבל מבעיות בכשירות לסירוגין והיה בספק למספר משחקים.

כאמור לאחר שערך בדיקת mri התבשרה הקבוצה כי הקשר המצטיין שלה ייעדר כחודש וחצי, משמע שככל הנראה תיאלץ להסתדר בלעדיו בשני המשחקים הקריטיים מול בני יהודה ומכבי חיפה, "מצב לא נעים, פיראס שחקן חשוב אבל הכי חשוב לנו שיטפל בפציעה ויחזור מהר" כך אמרו בסכנין. בימים אלו הקבוצה נמצאת בחופשה בעקבות פגרת הנבחרות וצפויה לשוב לאימונים ביום שני הקרוב.

מכה קשה לסכנין. מוגרבי

צילום: עובאדה אכתילאת

#בניסכנין

כתבות נוספות