ליגה ב': ריינה רשמה הפסד נוסף והתרחקה מדבורייה, סטאטוס קוו בצמרת מחוז צפון א'

סיכום מחזור אמצע השבוע בליגה ב': סטאטוס קוו בצמרת מחוז צפון א', דבורייה הגדילה את הפער מריינה בצמרת המחוז המקביל. מכבי אכסאל הביסה את בית שאן.

מחזור אמצע השבוע בליגה ב' צפון סיפק לנו מפגשים מותחים ומסקרנים. במחוז צפון א' שתי הקבוצות מטמרה עמדו בפני מבחנים לא פשוטים מול מג'ד אלכרום עם מאמנה החדש על הקווים ובני כאבול השואפת לשחזר את הישג העונה שעברה ולהתברג בחמישייה הראשונה. במחוז המקביל העיניים היו נשואות לעבר שתי המוליכות שנפגשו למשחק עונה בשבוע שעבר כאשר המוליכה דבורייה קיבלה הזדמנות להגדיל את הפער ואילו ריינה ניצבה בפני אתגר לא פחות קשה והוא לנסות להתקרב מחדש אל חנא פרהוד וחניכיו.

ליגה ב' צפון א' עירוני בני כאבול 1-0 מכבי טמרה במשחק שפתח את המחזור אירחה עירוני כאבול, שלא שיחקה כמתוכנן במחזור האחרון מול שפרעם בשל בעיותיה של היריבה, את המוליכה מכבי טמרה שניצחה במחזור האחרון את ירכא, למשחק דרבי בין השכנות ששני העומדים על הקווים בהן כבר נפגשו בעונה שעברה לראש בראש עם קבוצות אותן הדריכו בליגה א' וכעת רק כביש אחד מפריד ביניהם. על כר הדשא, בדקות הסיום הכריע הבלם עלי זבידאת את ההתמודדות לטובת טמרה ששומרת על מקומה בפסגה ופער שלוש הנקודות מבועיינה הרודפת אחריה לשבוע נוסף.

מ.כ צעירי טמרה 1-0 מג'ד אלכרום צעירי טמרה שניצחה בשישי האחרון את נהריה, קיוותה ליצור רצף ניצחונות מול מג'ד אלכרום שמצדה נחה במחזור האחרון עקב בעיה באיתור מגרש ביתי למפגש מול עראבה. פואד עדנאן הכריע את ההתמודדות בין השתיים לטובתה של מג'ד אלכרום. המאמן החדש חאתם כריים רשם ניצחון בכורה ואילו חניכיו של סאלח נמארנה ייאלצו לחפש את הנקודות במקום אחר.

שומר על מומנטום חיובי. פאיד חסון

אלנהדה נצרת 2-0 בית"ר נהריה במשחק שנערך בשעות הערב של יום שני, אירחה אלנהדה נצרת את בית"ר נהריה, במפגש בין שתי קבוצות שרוצות לעצור את סחף ההפסדים מהשבועיים האחרונים, שערים של אליאס חורי ואלעד אלגזאר העניקו את הניצחון לאורחת מנהריה.

אחווה עראבה 1-0 הפועל בועיינה הפועל בועיינה שסיימה את המחזור האחרון בתיקו מול כפר מנדא, יצאה למשחק חוץ סופר קשה בטמרה מול אחווה עראבה בידיעה שאיבוד נקודות שבוע שני ברצף יגדיל את הפער מטמרה ליותר משלוש נקודות. החלוץ פראס גנאיים כבש את השער היחיד במשחק לטובת בועיינה והעניק לה את הניצחון ששמר על סטטוס קוו בצמרת לשבוע נוסף.

מכבי אחווה ירכא 2-1 אחי עכו במפגש הדרבי של שתיים מקבוצות הגליל המערבי, אירחה מכבי אחווה ירכא את השכנה מעכו. שערים של עואד קדח, הרכש מכפר מנדא שכבש את שערו השני ברציפות במדי הקבוצה, ואחמד עלי העניקו ניצחון שלישי רצוף לעכו. בהאא אבו טריף כבש את השער היחיד של העולה החדשה מירכא שנוחלת את הפסדה השלישי ברציפות.

במשחק נוסף ניצחה ממב"ע הגליל והגולן בתוצאה 2-3 את צעירי כפר כנא, המשחק בין כפר מנדא למעלות נדחה ל 27/11 בהוראה משטרתית לאור האירועים האחרונים שהתרחשו בכפר מנדא והמשחק בין מכבי נחף לשפרעם נדחה בגלל הבעיות איתן מתודדת שפרעם בשבועות האחרונים.

ליגה ב' צפון ב' איחוד בני כפר קרע 3-1 הפועל בני מוסמוס במשחק שפתח את המחזור אירחה כפר קרע, שהוציאה נקודה בבכורה של ריאן טאהא בשישי בבית שאן, למשחק דרבי את השכנה ממוסמוס. עותמאן גראבה אמנם העלה את כפר קרע ליתרון, אך שערים של מוחמד חסן אגבאריה(צמד) ושער נוסף של מוחמד כבהא(צ'אבי) העניקו את הניצחון לאורחת ממוסמוס, שקירב אותה לעבר המקום השני בטבלה. לעומתה, כפר קרע תקווה שבעזרת המאמן המנוסה מכפר קאסם היא תצא לדרך חדשה שתצליח להביא אותה לחלק העליון של הטבלה בו היא שואפת להיות.

הפועל בני פריידיס 0-0 הפועל בני ערערה שתיים מהקבוצות השואפות להתברג בחמישייה העליונה נפגשו ביניהן באור עקיבא, על כר הדשא המשחק לא הוכרע והסתיים בתיקו מאופס וחלוקת נקודות.

מועדון ספורט דבוריה 0-3 צעירי באקה המוליכה והמנצחת הגדולה ממשחק העונה בשבת על מכבי ריינה, רצתה להמשיך לשמור על מאזן המושלם כשאירחה בביתה את הקבוצה מבאקה. שערים של פראס קורטאם, מועין נג'אר ואסעד עמאשה העניקו ניצחון נוסף לחניכיו של חנא פרהוד שממשיכים בדרך המסתמנת כבטוחה לעבר העלייה לליגה א' ואילו צעירי באקה שבשבוע הקרוב תנוח, תקווה להשיג את הנקודות בסוף החודש במשחקה הביתי מול הפועל בית שאן.

שומר על יכולת טובה. עמאשה

צילום: איהאם ג'בארין

מועדון כדורגל סנדלה גלבוע 0-2 מכבי בני ריינה מכבי בני ריינה שבשבת ספגה את הפסדה הראשון העונה בליגה במשחק הצמרת מול דבוריה, קיוותה לחזור למסלול הניצחונות מול היריבה מהגלבוע, שבדומה לרינה הפסידה גם כן בשבת במשחק הבית למכבי איכסאל. המנצחת מהמפגש בין השתיים הייתה סנדלה שבזכות שערים של מג'ד אבו ליל ועמית דהן הנחילה לסאלח אבו ליל וחניכיו ניצחון שני רצוף שהרחיקו אותה עד שש נקודות מהמוליכה דבוריה.

מכבי איכסאל 1-5 הפועל בית שאן התוצאה של המחזור הגיעה מהמגרש בבועיינה, שם הביסה מכבי איכסאל את הפועל בית שאן בזכות שערים של מג'ד נסראלדין (צמד), סלים דראושה, אחמד חטיב ומוחמד שיבלי. טל דגן רק צימק לבית שאן. מכבי איכסאל השיגה ניצחון שני ברציפות שקירב אותה בצעדי ענק לעבר החמישייה הראשונה והשכיח מעט את פתיחת העונה הרעה שלה.

במשחק נוסף ניצחה טירת הכרמל בתוצאה 1-3 את רמות מנשה ואילו דליית אל כרמל ומכבי נג'ידאת נחו בעקבות התפרקותן של עין מאהל ואיחוד בני באקה.

#דבורייה #מכביטמרה #הפועלצעיריטמרה #הפועלבועיינה #מכביאכסאל

כתבות נוספות