בבאקה מרוצים מהיכולת מול כאוכב ומקווים לשמור על המשכיות: "אנחנו בתקופה מצוינת, תהיה תחרות לא קלה על העליה"

בבאקה מרוצים לאחר הניצחון שהגדיל להם את הפער בפסגה. אבו רביע: "אנחנו בתקופה מצוינת, תהיה תחרות לא קלה על העלייה. רובי שפירא? יהיה משחק קשה, הם אחת מהקבוצות הטובות בליגה". המארחת טרם מצאה מגרש לאירוח והודיעה כי קיומו של המשחק בספק. 

 

לעיני כ-1400 צופים, שיחקה באקה אל גרבייה בשבת האחרונה מול הפועל כאוכב. על כר הדשא, בדקה ה-10' במהלך התקפה מתפרצת של באקה, הגיע הכדור אל עוביידה אבו רביע שעבר את מגן כאוכב, הגביה כדור מדויק לרחבה אל ראשו של אוהד קדוסי שנגח לפינה השמאלית וקבע יתרון 1-0 לבאקה. מיד לאחר השער כאוכב החלה לתקוף במטרה לנסות להשוות והגיעה להזדמנות נהדרת כשאנס נסאר הגיע למצב של אחד על אחד מול סלם ובמקום לבעוט בחר למסור, אך הגנת באקה הרחיקה את הכדור.

 

באקה הגיעה גם היא למצב מסוכן כאשר שעוביידה אבו רביע פרץ מאגף שמאל ומסר כדור רוחב לכיוונו של קדוסי , אך הגנת כאוכב הקדימה אותו והרחיקה את הכדור לקרן. בדקה ה-28' ראול גרשומוב קיבל כדור במרכז המגרש והחל לדהור לעבר שערה של כאוכב, כשהתקרב לקו ה-16 מסר לאוהד קדוסי שהכניע את שיבל והכפיל את היתרון לבאקה. חלפו שתי דקות בלבד וכאוכב הצליחה לצמק את התוצאה מרגליו של החלוץ אבי מלכה ומיד לאחריו אף קיבלה הזדמנות מצוינת להשוות, אך הבעיטה החזקה של מורג'אן נהדפה על ידי סלם.

לא עוצר. קדוסי

צילום: עובאדה אכתילאת 


המחצית השנייה נפתחה בקצב דומה לראשונה עם התקפות משני הצדדים, בדקה ה-49' שיבל בעט בעיטת חמש לא חזקה, לכדור הזה הגיע ראשון אוהד קדוסי שדהר לכיוון השער, עבר את שיבל ומול שער ריק הבקיע את השלישי לבאקה. בדקה ה-61' קיבלנו את השער של המשחק כאשר מחמוד עבאס הניף את רגל ימין שלו מקו ה-16, בעט חזק לעבר הפינה העליונה של שבל וקבע יתרון 4-1 ענק לבאקה.

 

בדקה ה-65' עוביידה אבו רביע הוביל מתפרצת נוספת לבאקה ובהגיעו לקו ה-16 מסר שמאלה לאורי כהן שמול שוער שלח בעיטה חזקה פנימה וכבש את השער החמישי של קבוצתו. אם לא די בכך, באקה השלימה שישייה בדקה ה-72' כאשר עדן שאשא שנכנס כמחליף נגח מקרוב לרשתה של כאוכב והכריע את התבוסה הענקית שהתקבלה כהשפלה בצד המפסיד שם ינסו לתקן את המצב במשחק הביתי הקרוב מול השכנה הפועל שפרעם, שבשלב זה עדיין לא ידוע היכן ייערך בשל שזרוע המגרש בכאוכב. 

 

בבאקה לא הסתירו את השמחה הגדולה מהניצחון שהגדיל לה את הפער מהמקום השני לשתי נקודות ומהמקום השלישי והרביעי לשלוש נקודות. עוביידה אבו רביע שהצטיין עם שני בישולים במשחק אמר: "אנחנו נמצאים בתקופה מצוינת, צריכים להמשיך באותה היכולת להציג כדורגל התקפי וחיובי. במשחק האחרון היה מעולה מכל הבחינות ובאופן אישי אני שמח מאוד שניצחנו ובישלתי פעמיים". 

אבו רביע

צילום: עובאדה אכתילאת

 

על המשימה הבאה מול הפועל רובי שפירא חיפה בשישי הקרוב: "משחק קשה מאוד נגד קבוצה טובה. אם אנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה? מי שתעלה בסוף העונה היא הכי טובה בליגה. אני חושב שיש עוד שלוש או ארבע קבוצות טובות חזקות איתנו, אחת מהן היא רובי שפירא. תהיה תחרות לא קלה. האם אני מתגעגע לליגה הלאומית? כרגע לא, אבל אשמח לחזור לשם בסוף העונה עם באקה". 

 

על שיתוף הפעולה עם אוהד קדוסי בהתקפה אמר לסיום: "אין דברים כאלה, הוא אח גדול בשבילי ונכס יקר לכל קבוצה שהוא נמצא בה. אני מאחל לו שימשיך לתפור רשתות. יהיו גם שערים שלי, אני לא דואג".

רוצים המשכיות. שחקני באקה

צילום: איהאם ג'בארין

 

כאמור עוד בהקשר למשחק הצפוי להתקיים השבוע, הודיעה היום הפועל רובי שפירא כי טרם מצאה מגרש לאירוח המשחק על אף ניסיונות להגיע להסדר מול הנהלת באקה על שעה ומגרש אחרים, מה שאילץ אותה לפנות להתאחדות לכדורגל בבקשה להזזת מועד המשחק ובכך למנוע זימון שלה לוועדת משמעת.

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload