לראשונה ללא בן זקן על הקווים, סכנין תנסה לנצח את את אשדוד ולברוח מהמקום האחרון

לראשונה ללא בן זקן על הקווים, סכנין מארחת הערב(20:00) את מ.ס אשדוד. קוטר: "זו משימה גדולה ואני מרגיש שאני יכול לעמוד בה, הקבוצה צריכה להמשיך הלאה".

 

לאחר הטלטלה שעברה בני סכנין על הקווים, יעמוד הערב עודד קוטר לראשונה בתפקיד מאמן ראשי בזמן שבקבוצה עדיין תוהים מי יהיה השם שייבחר לתפקיד המאמן הראשי אך רוצים לפחות לצאת לפגרה בטעם טוב ולאסוף שלוש נקודות, מה שהצליחו לעשות העונה במשחק אחד בלבד זכר לניצחון על הפועל חיפה.

 

באשר לסגל, צפויים להתבצע מספר שינויים תחת קוטר כאשר הבולט מביניהם הוא החזרתו של עטאא ג'אבר שהודח מההרכב ומהסגל במשחקו האחרון של בן זקן. גם בחלק ההתקפי צפויים שינויים ושלומי אזולאי צפוי גם הוא לשוב ולקבל את הקרדיט. כמו כן במועדון מספרים כי מצפים מהשחקנים לתת מעצמם יותר על מנת לשפר את היכולת האישית והקבוצתית ויודעים כי גם אשדוד מגיעה לא במיטבה וזה משחק שהם חייבים לנצל ולקחת בו את מלוא הנקודות בכדי לברוח מהמקום האחרון ולאור תוצאות המחזור, ניצחון עשוי להעלות את סכנין עד למקום העשירי. 

 

עודד קוטר אשר יעמוד הערב על הקווים אמר לקראת המשחק: "אני התחלתי את העונה עם בני ובהתחלה זה נראה שזה הולך לכיוונים טובים וגם בגביע הטוטו היו תוצאות טובות אבל לצערי הרב בליגה התוצאות לא היו טובות והמאמן תמיד משלם את המחיר. קרה מה שקרה והקבוצה צריכה להמשיך הלאה. התחברתי לבני ואני מאחל לו הרבה הצלחה ורק טוב. זו משימה גדולה ואני מרגיש שאני יכול לעמוד בה, אני מרגיש בסכנין כמו בבית אני מרגיש טוב במגרש ובחדר ההלבשה ומקווה שזה יבוא לידי ביטוי הערב". 

 

על ההכנה לקראת היריבה אותה יפגשו הערב הוסיף: "בההכנה הטקטית הקבוצה עשתה אימונים טובים ואנחנו יודעים את איך אשדוד משחקים ומה הם עושים, אני רוצה להפנות קריאה לקהל, כולם רואים שאנחנו מקום אחרון וזה גורם לאנשים לא להגיע. דווקא עכשיו השחקנים צריכים את הקהל בסכנין, אני מבקש מהם להגיע למשחק. אם הם יבואו השחקנים יתנו הכל בשבילם ובשביל סכנין". 

דבריו של קוטר לאחר האימון המסכם 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload