דו קרב המוליכות: דבורייה ניצחה את ריינה ותפסה את המקום הראשון

דבורייה ניצחה את ריינה בקרב המוליכות של ליגה ב' צפון ב': אסעד עמאשה כבש את שער הניצחון והכריע את ההתמודדות.

המחזור השביעי בליגה ב' צפון ב' סיפק לנו קרב מעניין בין שתי המוליכות מ.ס דבוריה ומכבי ריינה. הרבה עניין היה סביב משחק העונה כאשר שתי הקבוצות הגיעו למשחק עם מספר זהה של נקודות והמנצחת מביניהן תוכל לפתוח פער של שלוש נקודות ולהבטיח לעצמה את המקום הראשון.

לעיני כ-800 צופים בדבוריה, שני המאמנים הגיעו עם תכנית משחק מסודרת כאשר סלאח אבו ליל רצה לשבש להתקפת דבוריה את המשחק ושחקני מכבי רינה הצליחו לאורך כל המחצית לסגור היטב את אזור השער ולא נתנו לדבוריה לשחק את המשחק שלה. אסעד עמאשה שהיה מסוכן ודומיננטי הצליח לאיים על השער פעמיים במהלך המחצית, אולם ערנות של שוקי ביראני שוערה של מכבי ריינה השאירה את קבוצתו עם רשת נקייה בדקות אלו.

צילום: עובאדה אכתילאת

העמידה הנכונה של רינה החזיקה מעמד עד לדקה ה-44' כאשר כדור עומק הגיע לאסעד עמאשה שמול השוער כבש את השער הראשון והיחיד במשחק והעניק יתרון 1-0 לקבוצתו. השער של עמאשה עורר מחלוקת בעוד אנשי ריינה טענו שהשער נכבש מעמדת נבדל, אולם הקוון לא הרים את הדגל והשופט הראשי אישר את השער.

המחצית השנייה הייתה יותר קצבית ושתי הקבוצות הגיעו לכמה הזדמנויות, מוחמד שבאט הצליח להדוף שתי בעיטות מסוכנות של רינה שניסתה לכבוש ומנגד, דבורייה פגשה את המשקוף. בדקות הסיום הפעילה ריינה לחץ גבוה, שאמנם לא עזר לה לאזן את התוצאה ולבסוף דבוריה זכתה בנקודות ובמקום הראשון.

צילום: עובאדה אכתילאת

מאמן מכבי ריינה סאלח אבו ליל אמר לאחר המשחק: "הגענו מוכנים למשחק, הייתה לנו תכנית משחק שעבדה טוב. מסתכלים קדימה והליגה עוד ארוכה". גם בדבורייה הגיבו ושם יצאו הרבה יותר מרוצים כשאמרו: "ניצחון חשוב שאולי יקרב אותנו למטרה".

מכבי רינה תתחזק בקרוב במספר שחקנים כאשר אחד השמות שהוזכר כמועמד הוא סאלם אבו סיאם.


כתבות נוספות