בעקבות התבוסה לבאקה, כאוכב תכנס ישיבת הנהלה דחופה: "מה שקרה לא יעבור על סדר היום"

לאחר התבוסה אמש בתוצאה 6-1 לבאקה אל גרבייה, הנהלת כאוכב תקיים ישיבה עם חלאילה: "מה שקרה אתמול לא יעבוד על סדר היום. איימן? אנחנו רוצים להמשיך איתו. צריכים להיות שינויים גדולים". שגיא סבג ביקש את שחרורו. 

 

הפועל כאוכב ספגה אמש(שבת) שישייה מהמוליכה באקה אל גרבייה במסגרת המשחק הנועל של המחזור התשיעי בליגה א' צפון. על אף מכות הפציעות שספגה כאוכב בשבועות האחרונים, אף תחזית לא צפתה את התבוסה שספגה אמש מהסגל הנוצץ של היריבה שהכריע את ההתמודדות עם שלושער של אוהד קדוסי, שער של מחמוד עבאס, שער של אורי כהן ומי שהשלים את השישייה הוא עדן שאשא. 

 

בבאקה יצאו מאוד מרוצים אבל את המכה הגדולה ספגה כאוכב שתצטרך לחשוב על הזעזוע הנכון כדי להציל את הקבוצה להמשך דרכה בליגה. אחת השאלות הגדולות שעלו לאור התבוסה שספגה הקבוצה היא מעמדו של המאמן ששקל לסיים את דרכו אך בהנהלה מיהרו להצהיר: "אנחנו נמשיך עם איימן חלאילה והוא יישאר מאמן הפועל כאוכב". בנוסף, גורמים במועדון מספרים כי נשקל זעזוע גדול בסגל השחקנים ולא הסתירו את האכזבה הגדולה: "מה שקרה אתמול לא יעבור על סדר היום, נקיים ישיבה ונקבל החלטות להמשך". 

 מה תהיה התגובה לתבוסה? חלאילה 

צילום: עובאדה אכתילאת

 

בצד המנצח חגגו את התבוסה והגדלת הפער במקום הראשון. מחמוד עבאס שכבש שער מרשים אמר: "משחק טוב מאוד של הקבוצה, ככה אנחנו צריכים להיראות בכל משחק עם המון מחויבות והתלהבות, אני מקווה שנמשיך בתקופה הטובה הזאת וגם מבחינה אישית להמשיך לעבוד ולהשתפר ולהמשיך לעזור לקבוצה כמה שיותר".

 

על היכולת של היריבה שמעט הפתיעה אותו ואת חבריו אמר: "זה קורה לכל קבוצה שישנה מעידה כזאת, הם צריכים להרים את עצמם כי יש להם חומר שחקנים טוב וקבוצה טובה ואני מאחל להם המון הצלחה".

צילום: וואסים מוואסי

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload