אחי נצרת חזרה לנצח לאחר שגברה על הפועל עכו: "עברנו תקופה קשה, מקווים לצאת לדרך חדשה"

אחי נצרת שברה רצף של ארבעה משחקים ללא ניצחון לאחר שגברה על הפועל עכו משער דרמטי של אחמד דראושה בדקה ה-90'. אחמד ג'אבר: "עברנו תקופה קשה מאוד, מקווים להמשך אחרי הפגרה". חוג האוהדים צפוי להיפגש עם ראש העירייה הנבחר עלי סלאם.

הפעם האחרונה שבה אחי נצרת ניצחה בליגה הייתה נגד בני לוד בחודש אוקטובר ומאז עברה הקבוצה ארבעה משחקים עד שרשמה אמש(שישי) ניצחון חשוב בתוצאה 1-0 על היורדת הפועל עכו. אמנם הניצחון הגיע בדקה ה-90' והיה דרמטי מאוד עבור שוער הפועל עכו שהדף לא טוב כדור עצמתי של אמג'ד סלימאן אותו הכניס פנימה אחמד דראושה, אך בשלב הזה עבור נג'ואן גרייב וחניכיו לא חשוב איך ומתי, אלא רק שאספו את שלוש הנקודות.

באחי תולים תקוות רבות בראש העירייה הנבחר עלי סלאם שנחשב 'אוהד מספר אחד' של הקבוצה והצהיר לא פעם שהמטרה היא להחזיר את הקבוצה לליגת העל. מחר תתקיים ישיבה עם חוג האוהדים אשר צפוי לבקש מסלאם תמיכה גדולה יותר בקבוצה על מנת שתוכל לפחות להיות בחלק העליון .

ינסה לצאת לדרך חדשה עם הקבוצה. גרייב

צילום: נזיה סולטאן

"סוף סוף, מלבד המשחק מול קטמון אנחנו כבר כמה מחזורים כולל הגביע בקו עליה ואתמול היינו במשחק טוב מאוד שלנו. שלטנו במשחק לאורך כל 90 הדקות, הגענו לאינספור מצבים מי שראה את המשחק יודע שהיה צריך להיגמר עם שלושה ארבעה שערים שלנו לפחות" סיפר מנהל קבוצת אחי נצרת אחמד ג'אבר.

ג'אבר גם הוסיף על התקופה האחרונה אותה עוברת הקבוצה: "עברנו תקופה מאד קשה מבחינת צבירת נקודות ושחקנים חסרים, אף פעם לא נהנינו מסגל מלא, בכל משחק היו לנו 2-3 פצועים כולל אתמול, אנחנו מקווים שבפגרה נאסוף את עצמנו מחדש ונפתח מסלול של ניצחונות. זה התחיל אתמול ובעזרת השם יהיה לזה המשכיות במשחקים הקרובים אחרי הפגרה".

#אחינצרת

כתבות נוספות