ניצחון בכורה בליגה להפועל שפרעם: גברה בתוצאה 1-0 על אסי גלבוע

שפרעם השיגה ניצחון ליגה ראשון בתוצאה 1-0 על אסי גלבוע המתדרדרת. מוחמד שימה נכנס כמחליף עקב פציעתו של אבראהים קדרי וכבש את שער הניצחון: "שמח שעזרתי לקבוצה לנצח, מקווים לצאת לדרך חדשה".

במסגרת המחזור התשיעי של ליגה א' צפון אירחה הפועל שפרעם במגרשה הביתי את הפועל אסי גלבוע לקרב תחתית לוהט. המארחת שפרעם הגיעה למפגש לאחר הפסד כואב בדקות הסיום לצור שלום ובעוד היא ממוקמת במקום לפני האחרון עם שתי נקודות בלבד. מנגד, עמדה היריבה נועלת הטבלה אסי גלבוע שעוברת תקופה מטלטלת עם רצף הפסדים כשהיא עדיין ללא ניצחון ליגה העונה.

בסגל הקבוצה המארחת פתח הבלם המנוסה שהצטרף השבוע אביב חדד ומי שלא נכלל בסגל ונפרד מהקבוצה השבוע הוא הבלם בני סימנטוב. בשפרעם קיוו כל כך שהמשחק הזה יוציא אותם לדרך חדשה ויעניק להם ניצחון בכורה בליגה ומנגד אסי גלבוע רק רצתה לעצור את ההתדרדרות ורצף ההפסדים.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

המשחק נפתח בסערה ולאחר שתי דקות בלבד נשלף כרטיס אדום לעברו של אדיר דיין לאחר שביצע עבירה גסה על אבראהים קדרי ולא נותר לשופטת המשחק אלא להרחיק אותו. שתי דקות לאחר מכן נאלץ המאמן אבו רקייק לבצע חילוף כפוי ומי שיצא הוא אבראהים קדרי שנפצע ונכנס במקומו מוחמד שימה.

האיום הראשון לעבר השער נרשם בדקה ה-10' כאשר ליאור ברטקובסקי קיבל כדור ברחבה ובעט אותו מקרוב לעבר השער, אך הכדור שלו היה חלש ולא מדויק. בדקה ה-24' שפרעם יצאה להתקפה מתפרצת כאשר נמיר אגא חלף על פני שלושה שחקני הפועל אסי גלבוע, העביר כדור שטוח לאחמד דיאב ששלח כדור חזק לעבר השער אך שוערה של הגלבוע עלאא אבו סעדה היה במקום ובזמן בכדי לעצור אותו. בדקה ה-39' כדור קרן של שפרעם הגיע אל ראשו של אביב חדד בתוך הרחבה, אך הבלם נגח לקורה והגנת הגלבוע הרחיקה את הכדור החוזר. המחצית שנייה נפתחה בשליטה של הפועל שפרעם. בדקה ה-52' כדוא חזק מרגליו של איתמר כהן חלף מעל המשקוף. בדקה ה-62' הגיע הרגע המכריע של המשחק, איתמר כהן שלח כדור קרן לתוך הרחבה הכדור, שם חיכה אחמד דיאב שבעט כדור חלש אותו הצליחה הגנת אסי גלבוע להרחיק, אך לא מספיק טוב ומוחמד שימה ברגל שמאל הכניע את שוער האורחת וקבע את תוצאת המשחק וניצחון בתוצאה 1-0 לטובת קבוצתו. בסיום המשחק הקהל של שפרעם עמד על רגליו והודה לשחקניו שרשמו סוף כל סוף ניצחון ליגה ראשון.

כובש שער הניצחון להפועל שפרעם

כובש השער אחמד שימה אמר בסיום המשחק: "הקבוצה לא נראתה טוב בתחילת העונה כי לא היה תקציב, רוב השחקנים שלה צעירים ועם מעט שחקנים מנוסים. מקווה שהשבוע יצטרפו עוד שחקנים ושהניצחון היום יוצא אותנו לדרך חדשה אני שמח לכבוש שער ולעזור לקבוצה לנצח, מקווה להמשיך להיות טוב ובעזרת השם נשאר בליגה".

#הפועלשפרעם #הפועלאסיגלבוע

כתבות נוספות