ניצחון ביתי ראשון למ.ס טירה שהביסה 3-0 את הפועל הרצליה. רביד גזל חוזר לקבוצה

ניצחון ביתי ראשון למ.ס טירה שהביסה בתוצאה 3-0 את הפועל הרצליה: טדסה כבש ראשון, שלום אדרי הכפיל ואלירן שמש בשער עצמי חתם את תוצאת המשחק והניצחון של קבוצתו לשעבר.  טיטי: "זה היה המשחק הטוב ביותר שלנו העונה, רוצים המשכיות". רביד גזל סיכם על חזרתו לקבוצה. 

מ.ס טירה חזרה היום(שישי) למסלול הניצחונות במגרשה הביתי מול הפועל הרצליה. קבוצתו של מוחמד סמארה חוותה בשבועות האחרונים הפתעות, אכזבות, התפטרויות אך בסופו של דבר והחשוב מכל היא רושמת משחק שלישי ללא הפסד ורשמה את ניצחון הבכורה הביתי שלה העונה.

המפגש מול הרצליה היה מסקרן ולא רק בגלל מיקומן הצמוד של השתיים בטבלה, אלא בגלל העבר המשותף של שחקני הקבוצות שכן שלושה אקסים של הרצליה משחקים כיום במדי טירה והם רן ברקוביץ', מתנאל טדסה ובר אלסברי ואילו מנגד, במדי הרצליה משחק אקס טירה אלירן שמש. בצד המקצועי, מ.ס טירה הפגינה יכולת טובה לאורך כל המשחק והצליחה לכבוש שלושה שערים הראשון מביניהם מרגליו של טדסה מבישול אדיר של שלום אדרי שבמבצע אישי קיבל כדור ברחבה, עבר את בלם הרצליה ובמקום לכבוש בעצמו, שלח כדור מצוין לטדסה שרק גלגל פנימה וקבע יתרון 1-0 לסמארה וחניכיו.

אדרי וטדסה. שיתוף פעולה מוצלח

צילום: נזיה סולטאן

בדקה ה-45' אדרי הכפיל את התוצאה עם שער משלו במהלך חכם מכדור עומק מצוין שקיבל מעמיד קשוע, עבר את שוער היריבה והכניס את הכדור לשער. בדקות הסיום הקהל של טירה כבר חגג בפעם השלישית, שוב טדסה היה במרכז העניינים כששלח כדור בבעיטה חופשית שעבר דרך אלירן שמש שכבש שער עצמי מול האקסית והעניק לה יתרון 3-0 שנשמר עד לסיום.

בנוסף לניצחון, החליטה מ.ס טירה להחזיר לשורותיה את הקשר רביד גזל שפתח את העונה במדי בקעת הירדן. גזל כאמור ימלא את חסרונו של סמיר עבד אלחי הפצוע שבימים אלו מגובס ברגלו, וסיכם עם הקבוצה על חוזה לחודשיים עם אופציה עד תום העונה. אם לא יקרה דבר חריג גזל צפוי להצטרף לאימונים כבר בשבוע הבא. "לא הסתדר לו בבקעה ואנחנו לא יכולים לאפשר לעצמנו סגל דליל. הוא התגעגע לאווירה בטירה ויעזור לנו הרבה" כך סיפרו בטירה על החזרתו של הקשר.

 חוזר לקבוצה. גזל

צילום: נזיה סולטאן

יו"ר הקבוצה עבד טיטי אמר בסיום המשחק: "זה היה המשחק הכי טוב שלנו מתחילת העונה. אנחנו כהנהלה, הקהל והמאמן היינו מרוצים, היה כדורגל טוב עם מהלכים והזדמנויות וכולם עבדו, היה רצון ומוטיבציה וכל מה שדרוש מהם. זה גם מה שביקשתי מהם לפני המשחק בשיחה, שיתנו את הכל ואלוהים יהיו איתנו". 

על חזרתו של סמארה מההתפטרות והתקופה בקבוצה מאז האירוע: "לפעמים זעזוע כזה יכול להיות לטובת הקבוצה, זה עשה טוב ועשינו סדר גם עם הקהל. השחקנים הפנימו וכולם עשו חשבון נפש. אני האמנתי שנצא מפה לדרך חדשה כי אני מאמין בסמארה, הוא אוהב את הקבוצה ומכיר כל קטנה וגדולה בה. המצב אמנם לא היה טוב אבל שוב נבהיר שאנחנו לא רוצים לעלות ליגה. התכניות שלנו הן לכמה שנים וכוונות כאלה יהיו רק בעתיד, רק כשנרגיש מבחינה כלכלית ותנאים אנחנו נרצה לעלות".  

לקראת המשחק הבא שמצפה להם מול זלפה: "זלפה קבוצה מצוינת ואנחנו מצפים למשחק מאוד קשה, מקווים להמשיך במומנטום". 

#מסטירה

כתבות נוספות