משחק עונה בליגה ב': ריינה ודבורייה ייאבקו על ראשות הטבלה

משחק העונה בליגה ב' ייצא לדרך מחר ויפגיש בין שתי המוליכות מכבי ריינה ומ.ס דבורייה. סאלח אבו ליל: "הפסד או ניצחון לא יכריע את הליגה". פאדי סכניני: "לא בטוחים רק בניצחון אלא גם בעלייה".

 

כבר במחזור השביעי בליגה ב' מחוז צפון ב' צפוי לנו משחק עונה ראשון כאשר שתי המוליכות מ.ס דבוריה ומכבי ריינה נפגשות לקרב על ראשות הטבלה. שתי הקבוצות עם מספר זהה של נקודות במאזנן כאשר לזכות כל אחת 18 נקודות זכות אולם הפרש השערים לטובת דבורייה מותיר אותה במקום הראשון. גם בהיבט הסגל יש משהו משותף בין השתיים כאשר רק לאחרונה חלוץ דבורייה מפתיחת העונה חמאדה בועל ביקש להשתחרר מהקבוצה ועבר לשורות היריבה מכבי ריינה במדיה ישחק מחר. 

 שחקני מכבי ריינה

צילום: עובאדה אכתילאת


הפסד לא יכריע את גורל הליגה או את זהות העולה , כפי שהגדיר את זה מאמן מכבי רינה סלאח אבו ליל: "הפסד או ניצחון אינו מכריע את הליגה בשלב כה מוקדם, אולם ניצחון יוסיף מבחינה מנטלית". מנגד, גם מאמן דבורייה חנא פרהוד הכין היטב את חניכיו ולרשות שני המאמנים שיעמדו בשעת מבחן מחר, יעמוד סגל מלא.


לקראת המשחק אמר מאמן ריינה סלאח אבו ליל: "מדובר במשחק עונה ללא ספק, התוצאה חשובה אבל הדרך עדיין ארוכה. הכנו את עצמנו טוב והשחקנים יודעים מה חשיבות המשחק".


מנגד, בצד דבורייה אופטימיים לגבי ניצחון ואף מפנטזים כבר על העליה מהמחזור השביעי  כאשר מנהל הקבוצה פאדי סכניני אמר: "אנחנו לא בטוחים רק בניצחון אלא גם בעלייה, השנה אף קבוצה לא תיקח את זה מאיתנו".

בדבורייה מפגינים ביטחון

צילום: עובאדה אכתילאת


על האווירה לקראת המשחק הוסיף סכניני: "יש טירוף ואווירה חמה , מחכים לשריקת הפתיחה מחר ואני מצפה להרבה קהל". 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload