סכנין ממשיכה לבחון אופציות למינוי המאמן, צפויים שינויים בהרכב ובסגל מול אשדוד: "השחקנים צריכים

בסכנין ימתינו עד הפגרה למינוי מאמן חדש, לאחר מינויו של גוטמן לחיפה במועדון הוזכר גם שמו של רוני לוי. בקבוצה נערכים למשחק מול מ.ס אשדוד בשני הקרוב: "השחקנים יצטרכו לתת יותר עבור עצמם ועבור הקבוצה". צפויים שינויים בהרכב ובסגל: "מי שיהיה טוב ויגיע לו מבחינה מקצועית, יקבל את המקום שלו". 

לאחר שנפרדה מהמאמן בני בן זקן, סכנין ממשיכה בחיפושים אחר מאמן שידריך אותה עד תום העונה. לא מעט שמות הוזכרו כמועמדים להגיע לקבוצה בעוד שוק המאמנים הפנוי, כך לדברי גורמים בקבוצה, לא מעניק להם אפשרות בחירה גדולה שכן אינם מעוניינים להקל ראש בדבר זהות המאמן הבא. גם רוני לוי עלה כשם המעניין את ראשי הקבוצה לאור מינויו של אלי גוטמן במכבי חיפה ובמעלה הדרך אף הוזכרה אופציית חיבור בין אברהם פאס למאמן הכושר לשעבר חואן אך על אף ההערכה לה זוכים צמד הספרדים בסכנין הסיכוי נמוך, בפרט לאור האירועים אשתקד בין הבלם לשעבר לבין היו"ר מוחמד אבו יונס שאף הצהיר: "כרגע אין לנו החלטה בעניין המאמן הבא, נמתין מספר ימים ואז נקבל החלטה. אולי עוד יתפנו מאמנים בשוק".

צריך לקבל החלטה. אבו יונס

צילום: מועדון בני סכנין

במקביל לקבלת ההחלטה בדבר המאמן הבא, במועדון נותנים לקוטר את כל השקט בכדי להכין את הקבוצה על הצד הטוב ביותר למשחק מול אשדוד שיתקיים ביום שני הקרוב ובו המאמן צפוי גם לבצע שינויים בסגל ובאחד עשר. "השחקנים משקיעים ויודעים שמצופה מהם להביא מעצמם עכשיו הרבה יותר גם ברמה האישית וגם ברמה הקבוצתית. באימונים לא ניכרת השפעה של הטלטלה שעברה עליהם בשבועות האחרונים אך הם צריכים להוכיח שמשאירים את זה מאחור גם על כר הדשא ולמרות העיסוק בדבר זהות המאמן הבא להשקיע את כל המאמץ כדי לעבור את המשחק בצורה טובה ולתת אווירה חיובים עם היציאה לפגרה" כך מספרים גורמים במועדון. כאמור גם מבחינת כשירות בשלב זה אין היעדרויות ובאימון המסכם יתברר איזו שיטה יתרגל המאמן שהבהיר "על פי האימונים ומבחינה מקצועית מי שמגיע לו להיות בהרכב, יהיה בהרכב".   

#בניסכנין

כתבות נוספות