ליגה ב': טמרה ממשיכה לנצח ובועיינה נושפת בעורפה, במחוז המקביל סנדלה הביסה את כפר קרע

ליגה ב': כפר מנדא עם הפסד נוסף, בועיינה ממשיכה במומנטום שלה וטמרה ממשיכה לנצח. במחוז המקביל סנדלה הביסה את כפר קרע ועקערה מתקרבת בצעדי ענק אל החמישייה הראשונה.

משחקי המחזור השביעי בליגה ב' התקיימו השבוע וסיפקו לנו לא מעט מפגשים מסקרנים. במחוז צפון א' טמרה ממשיכה להוביל והשיגה ניצחון נוסף על אלנהדה נצרת ואילו במחוז המקביל פרדיס וסנדלה הביסו את מוסמוס וכפר קרע.

ליגה ב' צפון א' הפועל בועיינה 2-4 סקציה מעלות במשחק שפתח את המחזור אירחה בועיינה את סקציה מעלות בתקווה להמשיך את המומנטום החיובי של השבועות האחרונים. על כר הדשא, שלושער של פראס גנאיים שזכה גם לחגיגה מיוחדת עם השחקנים בסיום ושער נוסף של וליד דלאשה העניקו את הניצחון לבועיינה, שטיפסה עד המקום השני בטבלה ובמרחק נקודה אחת בלבד מהמוליכה טמרה. למעלות הצליחו רק לצמק גיא יצחק ועידו גולדנברג כאשג בשונה מהגביע, בליגה הקבוצה הזו ממשיכה לאכזב.

שחקני בועיינה חוגגים את השלושער של גנאים

צילום: חוסאם נסבלי

אחווה עראבה 1-2 בית"ר נהריה אחווה עראבה קיוותה להתאושש מההפסד לעכו במחזור הקודם על חשבונה של בית"ר נהריה שפתחה טוב את העונה. ירין פרינטי העלה את נהריה ליתרון, ריאד קדורה השווה את התוצאה ודין כהן העניק ניצחון דרמטי לעראבה בדקה האחרונה.

עירוני כאבול 1-1 בני ממבע הגליל והגולן בשעה טובה חזרה עירוני כאבול למגרשה הביתי ובו אירחה את בני ממב"ע למפגש צמרת שהסתיים בחלוקת נקודות בין השתיים. החלוץ נאג'י אבו גבל העלה את האורחים ממב"ע ליתרון והבלם ח'אלד זבידאת איזן את התוצאה למארחים מכאבול.

אחווה כפר מנדא 3-2 איחוד בני מגד אלכרום אחווה כפר מנדא שבשבועות האחרונים ומאז המפגש מול מכבי טמרה במחזור הרביעי מדשדת, אירחה את מג'ד אלכרום בתקווה לעצור את הסחף ולצאת לדרך המלך. עומר(ג'וני) סבע העלה את מג'ד אלכרום ליתרון, אדהם גדבאן הכפיל את התוצאה למגדל בשער מלא פחות מכ-50 מטרים. לכפר מנדא צימק יניב דרעי לפני הירידה למחצית, ובמחצית השנייה המחליף המקומי מוחמד בושנאק איזן את התוצאה לכפר מנדא. לא חלפו שתי דקות ועומר סבע השלים צמד והעניק את הניצחון למגד אלכרום, בעקבות ההפסד כפר מנדא מתרחקת עד כדי תשע נקודות מהמוליכה טמרה ואף מיד אחרי המשחק הקבוצה צירפה את החלוץ ח'אלד מונדיה מהפועל שפרעם. לעומתה, מג'ד אלכרום מטפסת למקום השביעי עם עשר נקודות ובערב המשחק גם נפרדה מהמאמן אחמד סבע שעבר להפועל כפר כנא מליגה א' ובמקומו מונה השחקן ח'אתם כריים לתפקיד המאמן.

מכבי בני נחף 0-2 מ.ס צעירי כפר כנא בני נחף קיוותה לחזור למסלול הניצחונות בשבת מול צעירי כפר כנא שגם היא בשבועות האחרונים נמצאת בנסיגה. שערים של מוהנד ריאן וסאלח מטר הכריעו את המשחק לטובת המארחת מנחף והעניקו לה ניצחון שבעקבותיו הקבוצה מטפסת למקום הרביעי כשהפער מהמוליכה טמרה עומד על ארבע נקודות בלבד. הבשורה המשמחת מבחינתה של נחף הינה חזרתו של הקשר עודאי דראושה שנעדר מהמגרשים קרוב לעשרה חודשים בעקבות פציעה שספג בעונה שעברה. לעומתה היריבה מכפר כנא תקווה לצאת לדרך חדשה במחזור הקרוב במשחק החוץ נגד מעלות.

אלנהדה נצרת 2-0 מכבי טמרה במשחק שנעל את המחזור התארחה המוליכה מטמרה אצל אלנהדה נצרת באיצטדיון עילוט. שערים של אדהם שיבלי ואחמד חג'יר העניקו לחניכיו של פאיד חסון ניצחון שמסדר להם שבוע נוסף בראשות הטבלה.

במשחק נוסף נפרדו צעירי טמרה ואחי עכו בתיקו ללא שערים ואילו המשחק בין מכבי שפרעם לירכא לא נערך ויועבר להכרעה בשולחן בית הדין.

ליגה ב' צפון ב' אחרי ההתפרקות של עין מאהל שקיימה שני משחקים בלבד, הליגה נותרה עם ארבע עשר קבוצות, משמעות הדבר שלא תהיה יורדת אוטומטית לליגה ג' בסוף העונה ובנוסף, ההתאחדות הסירה ממאזן הקבוצות את כל הנקודות שהושגו במפגשיהם נגד עין מאהל ובאקה. מי שנחו השבוע בעקבות המצב הנוכחי הן מכבי בני ריינה וטירת הכרמל.

הפועל בני פרדיס 0-3 בני מוסמוס במשחק המרכזי של המחוזר אירחה בני פרדיס השואפת להתברג בחמישייה הראשונה, את העולה החדשה בני מוסמוס שבשבוע האחרון נחלה הפסד ליגה ראשון. שערים של גיא רוזנבלום, אימאם מרעי ואסדי מגדלאוי העניקו את הניצחון לפרדיס שבעקבותיו פרדיס נצמדה לחמישייה הראשונה ומוסמוס מתרחקת עד שש נקודות מהמוליכות דבורייה וריינה.

מכבי אחי איכסאל 2-0 הפועל דבורייה דבורייה שהעפילה לסיבוב ח' בגביע במהלך השבוע, קיוותה לשמור על המומנטום החיובי גם בליגה ולהשיג ניצחון בדרבי מול השכנה מאיכסאל. שערים של רוברט ארחיל ואחמד חג'יר העניקו את הניצחון והמקום הראשון לדבורייה, רגע לפני משחק העונה שייערך במחזור הבא מול מכבי רייהה. בצד המפסיד מאיכסאל ממשיכים עם הפתיחה הלא טובה למועדון מהעמק שבשנים האחרונות התרגלנו לראות בפלייאוף העליון ובמשחקי המבחן.

עמאשה בחגיגות דבורייה

צילום: עובאדה אכתילאת

הפועל דליית אל כרמל 6-1 הפועל בית שאן דלייה שהייתה עם מאזן נקודות מאופס ערב המחזור, קיוותה לצאת לדרך חדשה ולהשיג נקודות ראשונות העונה מול האורחת מבית שאן. שערים של עידו לוי (צמד), אופק ברזאני, ניב אברגיל, רון אזריאל ואביב כהן נתנו את הניצחון לאורחת מבית שאן. טיראן חלבי הצליח רק לצמק לדליה שנותרה במקום האחרון בטבלה עם מאזן הנקודות העגום, למזלה שתי קבוצות התפרקו וירידה אוטומטית איננה רלוונטית עוד בליגה הזו.

הפועל בני ערערה 0-2 רמות מנשה בני ערערה השואפת להתברג בחמישייה הראשונה בסוף העונה, אירחה את רמות מנשה שבשבוע שעבר רשמה ניצחון בכורה. על כר הדשא, שערים של עלי זאמל ווליד סידאווי העניקו את הניצחון לקבוצה מוואדי עארה שבעקבותיו הקבוצה מתקרבת בצעדי ענק לחמישייה הראשונה.

שחקני הפועל בני ערערה

איחוד כפר קרע 4-1 הפועל סנדלה גלבוע התוצאה של המחזור הגיעה מכפר קרע, שפתחה לא טוב את העונה ולא הצליחה להתאושש גם הפעם. עמית דהן וסהר כהן העלו את סנדלה ליתרון כפול, סולטאן זועבי רק צימק לכפר קרע ועמית דהן ומועין אבו עודה הוסיפו כל אחד שער נוסף לסנדלה שמצדה השיגה את הנקודות הראשונות שלה העונה מאחר ונמחקו הנקודות שהושגו במפגשים מול באקה ועין מאהל וביום שלישי צפוי לה משחק ההשלמה מהמחזור הרביעי מול טירת הכרמל, אותו המשחק שנדחה בעקבות פרשת החובש שבסופו של דבר בית הדין של ההתאחדות קיבל את עמדתה והורה על משחק חוזר.

במפגש נוסף נפרדו איחוד בני באקה ומכבי אחמד נג'ידאת בתיקו ללא שערים וחלוקת נקודות.

#הפועלבועיינה #בניערערהעארה #אחווהכפרמנדא #מכביטמרה

כתבות נוספות