בני בן זקן סיים את דרכו בבני סכנין

בתום פגישה עם הנהלת הקבוצה המאמן קיבל הודעה על סיום תפקידו ולא יעביר את אימון הקבוצה שיחל בשעה 15:00. עוזר המאמן עודד קוטר יעביר את האימון וישמש כמאמן עד למינוי החדש. 

לאחר התבוסה שספגה הקבוצה למכבי ת"א במשחק שהוגדר כ"צ'אנס אחרון" עבורו, החליטה הנהלת בני סכנין שלא לחכות עוד ולסיים את דרכו של המאמן שמונה במהלך הקיץ. בהודעת המונדון נכתב: "בתום פגישה שהתקיימה בין ראשי הקבוצה לבין המאמן בני בן זקן הצדדים סיכמו על פרידה. הנהלת המועדון מאחלת למר בן זקן הצלחה בהמשך". 

כאמור שבועות לא פשוטים עברו על המועדון ובפרט בשבועיים האחרונים לאחר שתי התבוסות שספג, זאת בנוסף לחוסר השקט בחדר ההלבשה לאור הדחתם ואי שיתופם של שחקנים מובילים בהם עטאא ג'אבר והקפטן חאלד חלאילה.

סיים את דרכו באופן רשמי. בן זקן

צילום: עובאדה אכתילאת

גורמים בסכנין סיפרו על התחושות במועדון ביומיים האחרונים טרם ההחלטה הסופית ואמרו: "התביישנו אתמול שכך נראית הקבוצה שלנו, יש לנו סגל שחקנים ראוי למקומות בפסגה ובמקום זה אנחנו נראים כך ובתחתית". 

גם בנוגע להדחות השחקנים בטענה לסיבות משמעתיות כעסו ואמרו כי "זו לא סיבה מוצדקת להדיח שחקנים משמעותיים שיכולים להשפיע לטובה על המשחק שלנו. נשקול היטב את מינויו של המועמד הבא אבל חשוב לנו שיהיה גורם שבעל ניסיון מספיק בשביל להוביל את סגל השחקנים הבכיר שלנו למקום הראוי לו".  

#בניסכנין

כתבות נוספות