אביב חדד סיכם את תנאיו בשפרעם ויצטרף לאימוני הקבוצה

אביב חדד סיכם את תנאיו בהפועל שפרעם וצפוי להצטרף בשלישי הקרוב לאימונים: "בא במטרה להשאיר את הקבוצה בליגה". הקבוצה ששואפת להתרחק מהתחתית מחפשת חיזוק גם בקישור.   

 

בלמה של אום אל פחם בעונה החולפת, צפוי לחזור לליגה א' צפון לאחר פתיחת העונה בקבוצת הפועל הוד השרון מליגה ב'. בנוסף לחדד שהינו חיזוק משמעותי מאוד בחלק האחורי, יצטרף גם בלם צעירי כפר כנא וואסים הלון לאחר שהקבוצה הגיעה לסיכום עם השניים במטרה לחזק את החולייה האחורית שלה ולאור פתיחת העונה החלשה שהותירה אותה בתחתית הטבלה ועדיין ללא ניצחון ליגה. 

 

הבלם אביב חדד אמר על הצטרפותו: לפי מה שראיתי פתיחת העונה לא הייתה טובה, אבל הבנתי שהם משחקים כדורגל טוב ואני בא במטרה אך ורק להשאיר את הקבוצה בליגה. כרגע המצב לא טוב אבל אני מאמין שיחד איתי ועם שחקנים נוספים שיצורפו תהיה קבוצה חזקה יותר. אני מקווה שנתחיל מעכשיו עונה טובה ונצא לדרך חדשה. בסך הכל הייתה לי עונה טובה בהוד השרון, הובלנו את הליגה אבל עזבתי רק מהסיבה הכספית כיוון שלא שילמו את הכספים. באתי הרבה בגלל אברהים, הוא מאמן מצוין אני מאמין בדרך וביכולת שלו ושל כולנו ומאמין שנשיג את המטרות שלנו השנה".

חוזר לצפון. חדד / צילום: איהאם ג'בארין

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload