מישאלוף: "היה שונה לשחק בעכו כשחקן ליגה א', אנחנו עושים הכל כדי לעלות לליגה הלאומית"

 

מושיקו מישאלוף לאחר הניצחון על הפועל רובי שפירא בשישי האחרון: "אנחנו עושים הכל כדי לעלות לליגה הלאומית. אם זה עובד? נגיד בסוף העונה". שחקן הבית ג'ינג'י מחאמיד שקיבל מחמאות: "עושה הכל למען הקבוצה, הסמל והעיר. עבודה קשה מביאה תוצאות". 

 

באום אל פחם יצאו שבעי רצון מהמגרש בעכו בשישי האחרון לאחר שעשו מה שלא הצליחו לאורך כל העונה שעברה והוא לנצח את הפועל רובי שפירא חיפה ובכך גם השוו את מאזן הנקודות שלהם לקבוצות בפסגת הטבלה והפכו את המאבק בצמרת לצפוף ומסקרן עוד יותר.

 

מי ששיחק במקום המאוד מוכר לו הוא הבלם מושיקו מישאלוף שהצטרף במהלך החודש לקבוצה. כזכור, מישאלוף שימש כקפטן הפועל עכו ולאחר שש עונות רצופות במדי הקבוצה ובעיצומה של פרשות המנודים בימים לפני פתיחת העונה שלה בליגת העל בסיומה גם ירדה בחזרה ללאומית, עבר לשחק במדי הפועל רמת השרון בליגה הלאומית ולפני כחודש הצטרף באופן רשמי לקבוצה מצמרת ליגה א' צפון. 

 

מישאלוף אמר לאחר הניצחון על רובי שפירא והמשחק במגרש בו שיחק רבות כשחקן ליגת העל: "זה שונה, זה מקום שאני מאוד אוהב יש פה הכל ברמת ליגת העל, אבל באנו בליגה שונה שאנחנו עושים הכל כדי לעלות ממנה לליגה הלאומית. אם זה עובד לאום אל פחם? את זה נגיד בסוף העונה, אבל כן אנחנו משחקים כדורגל אטרקטיבי וטוב, כובשים הרבה שערים במשחקים האחרונים. משחקים התקפי מאוד".

מושיקו מישאלוף / צילום: איהאם ג'בארין

 

ברמה האישית על היכולת הוסיף: "לא מסתכל על המשחק הראשון כי באתי אחרי כמעט חמישה חודשים שהייתי בחוץ, קיבלו אותי כאן מאוד יפה וזה כיף מאוד".  

 

מי שעוד קיבל מחמאות הוא השחקן המקומי מוחמד(ג'ינג'י) מחאמיד אותו כינו אנשי אום אל פחם "בעל הבית במרכז המגרש". הקשר הצעיר שהצטרף לקבוצתו הביתית לאחר עונה טובה מאוד באסי גלבוע, מוכיח ממשחק למשחק כי "יש על מי לסמוך" והוא לוקח כל הזדמנות בשתי ידיים במטרה להפוך לשחקן מוביל במועדון. מחאמיד אמר גם הוא לאחר המשחק: "אני עושה הכל למען הקבוצה, העיר והסמל, מקווה השנה שזה יקרה. היה משחק קשה אבל עמדנו בלחץ, אילון נכנס במאני טיים ועכשיו הפנים קדימה".

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload