אחמד סבע חתם בהפועל כפר כנא ויחליף את אדהם זועבי שהתפטר

לאחר התפטרותו של אדהם זועבי, בהנהלת כפר כנא מינו את אחמד סבע והוא יחליפו בתפקיד: "רוצים מישהו שמכיר את המערכת, מאמן עם אישיות. יש לנו קבוצה טובה". אחמד סבע: "שמח להגיע לבית חם שנותן ביטחון למאמנים".

 

בתום 8 מחזורים, הפועל כפר כנא עוברת שינוי משמעותי לאחר שהמאמן אדהם זועבי שמונה לתפקידו במהלך הקיץ , הודיע על סיום דרכו ולקח אחריות על מצב הקבוצה. כאמור בכפר כנא הייתה אכזבה גדולה מהתוצאות לאחר שהקבוצה יצרה רצף של ארבעה משחקים ללא ניצחון בהם שלושה הפסדים רצופים שהובילו לזעזוע. בכפר כנא מאמינים שהסגל הקיים הוא טוב לליגה א' וצריך לספק תוצאות גבוהות יותר ואמנם הצעד לזעזוע לא הגיע מצד הנהלת הקבוצה, אך היא לא עמדה בדרכו של המאמן והודיעה על מינויו של סבע בתקווה שהוא יוציא אותה לדרך חדשה וטובה יותר שתרחיק אותה מהתחתית.

 

בהנהלת כפר כנא סיפרו על הפרידה מזועבי: "אדהם לקח את המצב על עצמו והחליט לעזוב. נראינו לא טוב במשחקי האחרונים, הוא אמר שהוא מיצה את עצמו ולא רוצה שהמשבר של הקבוצה יחריף".

 אחמד סבע

צילום: איהאם ג'בארין

 

המאמן אחמד סבע אמר על הצטרפותו: "אני שמח להגיע לעוד בית חם בשבילי, שיחקתי שם בשנת הפרישה שלי ומכיר את האנשים. הגעתי למקום מצוין שנותן ביטחון לכל מאמן שמגיע לשם ומקווה להצליח עם הקבוצה ומאחל הצלחה גם לאדהם זועבי שהיה שם, הוא חבר שלי ומקווה להמשיך אותו בצורה טובה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload